هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری مرحله تخصصی استعدادیابی ورود به رشته‌های گرافیک و نقاشی

مرحله تخصصی استعدادیابی متقاضیان تحصیل در رشته‌های گرافیک و نقاشی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، صبح امروز چهارشنبه 26 خرداد ماه، مرحله تخصصی استعدادیابی متقاضیان تحصیل در رشته‌های گرافیک و نقاشی با حضور پذیرفته‌شدگان مرحله اول برگزار شد.

گفتنی است شرکت کنندگان در این مرحله، مهارت خود را در خلاقیت و نوآوری در نقش و شناخت طرح و رنگ،  محک زدند.

برگزاری نشست توجیهی مدیر هنرستان با اولیای داوطلبان تحصیل در رشته سینما

نشست توجیهی مدیر هنرستان با اولیای داوطلبان تحصیل در رشته سینما برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، صبح امروز سه‌شنبه 25خردادماه، اولین نشست توجیهی مدیر هنرستان با اولیای داوطلبان تحصیل در رشته‌های هنرستان با حضور اولیای رشته سینما برگزار شد.

شایان ذکر است در این نشست که با حضور اولیای داوطلبان دعوت شده برای حضور در مرحله تخصصی استعدادیابی رشته سینما برگزار شد؛ رئوفی‌منش، مدیر هنرستان درباره رشته سینما و تفاوت‌های آن با رشته‌های بازیگری و نمایش سخن گفت.

گفتنی است  وی در ادامه این نشست پس از تبیین ابعاد رشته سینما و  بیان ویژگی‌ها و دشواری‌های تحصیل در این رشته به سوالات اولیا در خصوص ادامه تحصیل فرزندانشان، در این رشته خاص پاسخ داد.

برگزاری مرحله تخصصی استعدادیابی متقاضیان تحصیل در رشته‌ سینما

مرحله تخصصی استعدادیابی متقاضیان تحصیل در رشته‌ سینما برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، صبح امروز سه‌شنبه 25 خردادماه، مرحله تخصصی استعدادیابی متقاضیان تحصیل در رشته‌ سینما با حضور پذیرفته شدگان مرحله اول برگزار شد.

گفتنی است شرکت کنندگان این مرحله با حضور در حوزه‌های مختلف، مهارت خود را با ارایه دانش علمی و عملی در زمینه فیلمنامه نویسی، داستان نویسی، عکاسی و گرافیک  محک زدند.

 

اعلام اسامی دعوت شدگان به مرحله تخصصی استعدادیابی ورود به رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما

اسامی دعوت شدگان به مرحله تخصصی استعدادیابی ورود به رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، اسامی دعوت شدگان به مرحله تخصصی استعدادیابی ورود به رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما  برای سال تحصیلی 01 - 400 اعلام شد.

نکته اول: مرحله دوم استعدادیابی ورود به رشته‌ سینما از ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه 25خردادماه بر اساس جدول زمان‌بندی اعلامی در گروه اطلاع‌رسانی مجازی برگزار می‌شود.

نکته اول: مرحله دوم استعدادیابی ورود به رشته‌های گرافیک و نقاشی، راس ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 26 خرداد برگزار می‌شود.

 

برای مشاهده اسامی راه‌یافتگان به مرحله دوم استعدادیابی تخصصی ورود به رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما

فایل ضمیمه را کلیک کنید.

فایل های ضمیمه :

برگزاری مرحله اول بررسی صلاحیت علمی متقاضیان تحصیل در رشته‌های نقاشی، سینما و موسیقی هنرستان

مرحله اول بررسی صلاحیت علمی و عملی متقاضیان تحصیل در رشته‌های نقاشی، سینما و موسیقی هنرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز یکشنبه، 23 خردادماه، مرحله اول بررسی صلاحیت علمی و عملی داوطلبان تحصیل در رشته‌های نقاشی، سینما و موسیقی در چندین حوزه‌ به تفکیک رشته برگزار شد.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان این مرحله، پس از ساعت 15 روز دوشنبه 24 خردادماه از همین درگاه اعلام می‌شود.

 گفتنی است مرحله تخصصی بررسی صلاحیت عملی و مهارت‌سنجی داوطلبان تحصیل در رشته سینما، روز سه‌شنبه 25 خرداد برگزار خواهد شد.  متقاضیان رشته‌های گرافیک و نقاشی نیز، روز چهارشنبه 26 خردادماه، در این مرحله با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

خاطر نشان می‌شود داوطلبان تحصیل در رشته موسیقی، امروز علاوه بر شرکت در مرحله بررسی صلاحیت علمی دروس پایه نهم، با پاسخ به سوالات تئوری موسیقی، دانش خود را در این زمینه نیز محک زدند.

مرحله اول بررسی صلاحیت علمی و عملی متقاضیان تحصیل در رشته گرافیک هنرستان برگزار شد

مرحله اول بررسی صلاحیت علمی و عملی متقاضیان تحصیل در رشته گرافیک هنرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز شنبه، 22 خردادماه، مرحله اول بررسی صلاحیت علمی و عملی داوطلبان تحصیل در رشته گرافیک در محل هنرستان برگزار شد.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان این مرحله پس از ساعت 15 روز دوشنبه 24 خردادماه از همین درگاه اعلام می‌شود.

گفتنی است مرحله تخصصی بررسی صلاحیت عملی و مهارت‌سنجی داوطلبان این رشته، چهارشنبه 26 خردادماه برگزار خواهد شد.

توزیع کارت ورود به جلسه بررسی صلاحیت متقاضیان ورود به هنرستان سال تحصیلی 01 - 1400

توزیع کارت ورود به جلسه بررسی صلاحیت متقاضیان ورود به هنرستان سال تحصیلی 01 - 1400

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، کارت ورود به جلسه بررسی صلاحیت متقاضیان ورود به هنرستان (کلیه رشته‌ها)، روز سه‌شنبه، 18 خرداد ماه، در سایت هنرستان به نشانی hhz.ir  قابل دریافت می‌باشد.

خاطر نشان می‌شود روزهای شنبه و یکشنبه 22 و 23 خردادماه برای برگزاری این مرحله در نظر گرفته شده است و داوطلبان هر رشته بر اساس  جدول زمان‌بندی زیر  به تفکیک رشته به صورت حضوری با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

  • داوطلبان ورود به رشته گرافیک: ساعت 8 صبح روز شنبه 22 خردادماه
  • داوطلبان ورود به رشته‌های نقاشی، سینما و موسیقی: ساعت 8 صبح روز یکشنبه 23 خرداد ماه

گفتنی است چاپ کارت  متقاضیانی که روند پیش ثبت‌نام آنها با توجه به شرایط و مدارک لازم از سوی کارشناس رشته مورد نظر تایید شده باشد؛ روز سه‌شنبه امکان پذیر می‌شود و هر داوطلب با  ورود به فرم پیش ثبت‌نام خود می‌تواند نسبت به چاپ کارت خویش اقدام کند.

برای ورود به فرم پیش ثبت‌نام از طریق صفحه اصلی سایت هنرستان به نشانی hhz.ir، در قسمت پیش ثبت‌نام آنلاین، کد رهگیری خود را وارد کنید و در انتهای فرم،روی گزینه چاپ کارت کلیک کنید.

نکته: در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، در ساعات اداری با ادمین رشته خود در گروه‌های مجازی اطلاع‌رسانی تماس بگیرید و از مراجعه حضوری یا تماس با هنرستان خودداری کنید.

اعلام تاریخ قطعی برگزاری مرحله حضوری بررسی صلاحیت علمی داوطلبان ورود به هنرستان

تاریخ قطعی برگزاری مرحله حضوری بررسی صلاحیت علمی داوطلبان ورود به هنرستان اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، تاریخ قطعی برگزاری مرحله اول بررسی صلاحیت علمی داوطلبان ورود به هنرستان، برای سال تحصیلی 01 - 1400 اعلام شد.

گفتنی است روزهای شنبه و یکشنبه 22 و 23 خردادماه، برای برگزاری این مرحله در نظر گرفته شده است و داوطلبان هر رشته بر اساس جدول زمان‌بندی زیر  به تفکیک رشته به صورت حضوری با یکدیگر رقابت خواهند کرد:

  • داوطلبان ورود به رشته گرافیک: ساعت 8 صبح روز شنبه 22 خردادماه
  • داوطلبان ورود به رشته‌های نقاشی، سینما و موسیقی: ساعت 8 صبح روز یکشنبه 23 خردادماه

گفتنی است  مرحله تخصصی بررسی صلاحیت عملی داوطلبان رشته‌های تجسمی (گرافیک، نقاشی و سینما) بلافاصله پس از اعلام نتایج مرحله علمی برگزار می‌شود. جدول زمانبندی این مرحله نیز به زودی از همین درگاه اعلام خواهد شد.

پایان پیش ثبت‌نام آنلاین سال تحصیلی 01 - 1400

مهلت پیش ثبت نام سال جدید تمام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مهلت پیش ثبت‌نام آن‌لاین سال تحصیلی 01 – 1400  به پایان رسید.

شایان ذکر است با توجه به استقبال گسترده متقاضیان، مهلت پیش ثبت نام که از 15 اسفندماه سال 1399 آغاز شد؛ تا روز جمعه 7 خرداد پس از یک بار تمدید ادامه داشت.

گفتنی است اطلاعات مربوط به برگزاری مراحل بررسی صلاحیت سنجی علمی و عملی متقاضیان، از طریق همین درگاه اعلام خواهد شد. بر این اساس از تماس یا مراجعه حضوری به هنرستان خودداری نمایید.

 

تمدید مهلت پیش ثبت نام سال تحصیلی 01 - 1400

مهلت پیش ثبت‌نام سال تحصیلی جدید تمدید شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، نظر به استقبال گسترده و درخواست‌های مکرر متقاضیان ورود به هنرستان، مهلت پیش ثبت‌نام آنلاین سال تحصیلی جدید تا روز جمعه 7 خرداد تمدید شد.

گفتنی است متقاضیان با کلیک بر اینجا یا  گزینه پیش ثبت‌نام آنلاین صفحه اصلی سایت هنرستان می‌توانند نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.