هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

کسب7 رتبه زیرصد و 33 رتبه زیرهزار برتر آزمون سراسری

  • احراز رتبه  23 توسط  هنرجو فریوش نجف
  • احراز رتبه  29  توسط  هنرجو نگین امینی   
  • احراز رتبه  33 توسط  هنرجو نیلوفر زریباف   
  • احراز رتبه  45  توسط  هنرجو نگار موحدی
  • احراز رتبه  87 توسط  هنرجو طهورا ملایحیی
  • احراز رتبه  88 توسط  هنرجو بهارسادات میرطاووسی
  • احراز رتبه  98 توسط  هنرجو شادی فروغی                                                                                                                           

کسب 26 رتبه برتر مسابقات فرهنگی هنری فردا ناحیه یک آموزش و پرورش

  • احراز 7 رتبه اول در رشته‌های: مدادرنگی توسط هنرجو فاطمه فروزنده، عکاسی توسط هنرجو مهتافروزنده، پاستل توسط هنرجو مهسا قهرودی، زغال توسط هنرجو حوریا امیری، طراحی با مداد توسط هنرجو کیاناز شاطریان، شعر توسط هنرجو فاطمه فخاری‌زاده ،  نقدفیلم توسط هنرجو مهشید هادیان

  • احراز 15 رتبه دوم در رشته‌های: نوازندگی کمانچه توسط هنرجو زهرا سهیلیان،نوازندگی سنتورتوسط هنرجو سیده‌ساغر احمدی،نوازندگی ویولن توسط هنرجو زهرا اخوان،نوازندگی فلوت توسط  هنرجو پریسا شریف، نوازندگی پیانو توسط هنرجو عسل خدری، فتومونتاژ توسط هنرجو عسل اسکندری، قلم فلزی توسط هنرجو لعیا کازرونی، طراحی جلد توسط هنرجو فاطمه کریمی، طراحی آب مرکب توسط هنرجو بهاره نوری، تصویرسازی توسط هنرجو سپیده ناطقی، نقاشی خط توسط هنرجو نرگس ستاری، طراحی با زغال توسط هنرجو سارا اسماعیلی، پوستر توسط هنرجو نیکتا کاظمی،داستان نویسی توسط هنرجو نیوشاسادات موسویان، وبلاگ‌نویسی توسط هنرجو سپیده سادات اکبریان

  • احراز 4 رتبه سوم در رشته‌های: سنتور توسط هنرجو ساغر دالوند، تصویرسازی توسط هنرجو سارا نصری، داستان نویسی توسط هنرجو سارا ابوطالبی،  شعر توسط هنرجو یاسمن شیرانی

کسب 29 رتبه برتر استانی مسابقات فرهنگی هنری فردا

  • احراز 10 رتبه اول در رشته‌های: نوازندگی سنتور توسط هنرجو سارا علیخانی،نوازندگی ویولن‌سل توسط هنرجو منا روغنی،نوازندگی پیانو توسط هنرجو سمرقنبری، نمایشنامه خوانی توسط هنرجویان فریماه فقری، زهرا ابراهیمی، پریسا پورابراهیم، نگارایدی، سپیده‌سادات اکبریان، یاسمن شیرانی و سحرآذرپیرا

  • احراز 4 رتبه دوم در رشته‌های: فیلم داستانی توسط هنرجو نسیم امیدیان، پادکست توسط هنرجو یان عارفه صادقی،  روژان عابدی  و سارابابایی 

  • احراز 15 رتبه سوم دررشته‌های: تذهیب توسط هنرجو نگار اعظمیان، قلم فلزی توسط هنرجو ملینا قائدی، داستان نویسی توسط هنرجو مینا شاه‌نظری، نقد فیلم توسط هنرجو نگار ایدی، نمایش صحنه‌ای توسط هنرجویان روژان عابدی، صبا مختاری، سوین صالحی، دل‌آرام منتظرالظهور، نیوشاسادات موسویان، مریم شریفی، الهام رهنما، آلا دهقانی، مهشیدهادیان، کیاناز شاطریان و عسل مشکلانی

کسب 22 رتبه برتر کشوری مسابقات فرهنگی هنری

  • احراز رتبه اول کشوری در رشته فیلم کوتاه مستند توسط هنرجو نگین نجاری

  • احراز رتبه اول کشوری در رشته نوازندگی عود توسط هنرجو پارمیدا جندقیان  

  • احراز رتبه اول کشوری در رشته نوازندگی فلوت توسط هنرجو غزل خیرخواه

  • احراز رتبه دوم کشوری در رشته نوازندگی قانون توسط هنرجوعسل واثق‌نیا

  • احراز رتبه دوم کشوری در رشته نوازندگی ویولن توسط هنرجونازنین ترابی‌مقدم

  • احراز رتبه دوم کشوری در رشته تصویرسازی توسط هنرجو نیکی لقمانی

  • احراز رتبه سوم کشوری در رشته نوازندگی کمانچه توسط هنرجو سارا بابایی

  • احراز رتبه سوم کشوری در رشته خط ثلث توسط هنرجو فاطمه علی‌محمدی

  • احراز رتبه برگزیده کشوری در رشته رنگ و روغن توسط هنرجو ساغرسلطان‌محمدی

  • احراز رتبه برگزیده کشوری در رشته گواش توسط هنرجو طهورا ملایحیی

  • احراز رتبه برگزیده کشوری در رشته نمایش عروسکی توسط هنرجویان: شیواصرفی، ثمین فرخ‌پور، آناهیتادانشمند، نگارایدی،سحرآذرپیرا، یاس کرمی، مهدیه رئوفی‌راد،فاطمه مرتضوی‌مقدم، بهارتشکر، صبا میرزاباقریان، آیداهاشم‌زاده و نیکی لقمانی                                                                                                                                     

راه‌یابی به مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی

  • احراز رتبه اول استان و راه‌یابی به محله کشوری در رشته هنر توسط هنرجو فاطمه مرتضوی‌مقدم

کسب رتبه برتر مسابقه پرسش مهر در سطح ناحیه یک آموزش و پرورش

  • احراز رتبه اول ناحیه در رشته خط در گرافیک توسط هنرجو نگار چنگانیان

کسب3 رتبه برتر چهارمین جشنواره دانایی- توانایی درسطح ناحیه یک آموزش و پرورش

  • احراز رتبه اول ناحیه در پایه دوازدهم توسط هنرجو فریوش نجف

  • احراز رتبه دوم ناحیه در پایه دهم توسط هنرجو فاطمه علی محمدی

  • احراز رتبه سوم ناحیه در پایه یازدهم توسط هنرجو فاطمه مظاهری

کسب 4 رتبه برتر مسابقات قرآن و معارف اسلامی در ناحیه یک آموزش و پرورش

  • احراز رتبه اول ناحیه در رشته ترتیل توسط هنرجو نرگس نیرومند

  • احراز رتبه سوم ناحیه در رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم توسط هنرجو لعیا دانشور

  • احراز رتبه برگزیده ناحیه در رشته نهج‌البلاغه توسط هنرجو سمیرا کنگازیان

  • احراز رتبه برگزیده ناحیه در رشته صحیفه سجادیه توسط  هنرجو نرگس ستاری