هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

پیش ثبت‌نام آن لاین هنرستان آغاز شد

پیش ثبت‌نام آن‌لاین هنرستان  برای سال تحصیلی 400 - 1399 آغاز شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، امروز شنبه 17 اسفند ماه پیش ثبت‌نام آن‌لاین هنرستان برای سال تحصیلی 400 - 1399 با هدف کمک به سلامت جامعه در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا آغاز شد.

بر این اساس با کلیک بر اینجا یا گزینه پیش ثبت‌نام آن‌لاین در نوار ابزار بالای صفحه اصلی سایت پس از مطالعه شرایط پیش ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم آن اقدام کنید.

نکته: پس از دریافت کد رهگیری، از فرم‌های پیش‌ ثبت‌نام گزارش تهیه کنید و گزارش چاپی خود را پس از باز شدن مدارس به دفتر هنرستان تحویل دهید تا مراحل نهایی پیش ثبت‌نام شما انجام شود.

مدارک لازم برای پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 400-1399 اعلام شد

مدارک لازم برای پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 400-1399 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت‌نام در تمام رشته‌ها به شرح زیر اعلام می‌شود:

  • اصل و تصویر شناسنامه
  • اصل و تصویرکارنامه مهر شده نیمسال اول دانش‌آموز با معدل18/50 به بالا
  • یک قطعه عکس 4*3 (جدید)
  • پرداخت هزینه پیش ثبت‌نام
  • تکمیل فرم پیش ثبت‌نام

خاطر نشان می‌شود برای متقاضیان تکرار پایه، علاوه بر ارایه مدارک فوق، ارایه کارنامه نیمسال اول سال دهم با معدل 18/50 به بالا نیز  نیز الزامی است.

گفتنی است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی جدید  از روز شنبه 10 اسفند ماه می‌توانند با ارایه این مدارک نسبت به پیش ثبت‌نام در  رشته موسیقی به طور جداگانه یا رشته‌های گرافیک ، نقاشی و سینما با مشخص کردن اولویت رشته‌های مورد نظر به ترتیب بر حسب علاقه اقدام کنند.

پیش ثبت نام سال تحصیلی 400- 1399 از 10 اسفند آغاز خواهد شد

پیش ثبت‌نام سال  تحصیلی جدید  از 10 اسفند آغاز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 400-1399 از روز شنبه دهم اسفند آغاز خواهد شد. این هنرستان با سابقه درخشان آموزشی و کسب رتبه پر افتخار اول کنکور هنر در سال 1397 ، همچون سال‌های گذشته با شرایط خاص در رشته‌های گرافیک، نقاشی، موسیقی و سینما هنرجوی فعال می‌پذیرد.

شایان ذکر است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی 400-1399 از 10 اسفندماه می‌توانند با مراجعه به دفتر هنرستان و ارایه مدارک مورد نیاز نسبت به پیش ثبت‌نام در رشته مورد نظر خویش اقدام کنند.

خاطر نشان می‌‎شود پیش ثبت نام در سال جاری  تا روز دوشنبه 26 اسفند ادامه دارد و پس از ایام نوروز از سر گرفته خواهد شد.

گفتنی است شرایط مربوط به پیش ثبت‌نام، مدارک لازم و اطلاعات نحوه ورود به هنرستان ، متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد.