هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی 99 - 1398

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی جدید، یکشنبه 26 خرداد توزیع خواهد شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی 99 - 1398 یکشنبه 26 خرداد توزیع خواهد شد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان حضور در این آزمون که روند پیش ثبت‌نام خود را کامل کرده‌اند؛ با ارایه کارت شناسایی معتبر می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی جدید را، در تاریخ 26 خردادماه از دفتر هنرستان دریافت نمایند.

شرط پذیرش در آزمون ورودی، شایستگی‌های فردی و مهارتی دانش‌آموزان است

شرط پذیرش در آزمون ورودی، شایستگی‌های فردی و مهارتی دانش‌آموزان است

با توجه به این که مبنای پذیرش در آزمون ورودی این هنرستان 

شایستگی‌های فردی و مهارتی دانش‌آموزان است؛  از دریافت هرگونه نامه معرفی برای ثبت‌نام دانش‌آموزان معذوریم.

از اینکه برای گرفتن چنین نامه‌هایی به دوستان خویش یا مسوولان استانی مراجعه نمی‌کنید؛ سپاسگزاریم.

مهلت پیش ثبت‌نام سال تحصیلی جدید تمدید شد

مهلت پیش ثبت‌نام سال تحصیلی جدید تمدید شد

متقاضیان ورود به هنرستان هنرهای زیبای دختران تا تاریخ چهارشنبه 25 اردبهشت ماه، می‌توانند برای شرکت در آزمون ورودی هنرستان هنرهای زیبای دختران پیش ثبت‌نام کنند.

مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام:

اصل و تصویر شناسنامه

اصل و تصویرکارنامه مهر شده نیمسال اول دانش‌آموز با معدل18/50 به بالا

یک قطعه عکس 4*3

پرداخت هزینه پیش ثبت‌نام

تکمیل فرم پیش ثبت نام

خاطر نشان می‌شود برای متقاضیان تکرار پایه، علاوه بر ارایه مدارک فوق، ارایه کارنامه نیمسال اول سال دهم با معدل 18/50 به بالا نیز  نیز الزامی است.

 

قابل توجه متقاضیان پیش ثبت نام برای ورود به هنرستان هنرهای زیبای دختران

قابل توجه متقاضیان پیش ثبت نام برای ورود به هنرستان هنرهای زیبای دختران

  • پیش‌ثبت‌نام در این هنرستان به منزله قبولی در آزمون یا تضمینی برای ورود به این هنرستان نیست.
  • پیش‌ثبت‌نام آن‌لاین در این درگاه فقط با ارایه کد رهگیری و پرینت فرم اطلاعات متقاضی و تکمیل فرایند پیش ثبت‌نام در دفتر مدرسه قابل قبول می‌باشد و مدرسه در قبال کسانی که این روند را به طور کامل انجام نداده باشند؛ مسئولیتی ندارد.
  • هنگام پیش‌ثبت‌نام آن‌لاین در این درگاه به آرم هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان  توجه فرمایید؛ این هنرستان شعبه دیگری ندارد.
  • شرط پیش‌ثبت‌نام متقاضیان تکرار پایه، داشتن معدل 18/50 به بالا در پایه نهم و نیم‌سال اول پایه دهم می‌باشد.
  • کلیه اطلاعیه‌های مربوط به پیش‌ثبت‌نام و  برگزاری آزمون از طریق همین درگاه اعلام می‌شود.

مدارک لازم برای پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 99 - 1398

مدارک لازم برای پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 99-1398 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت‌نام در تمام رشته‌ها به شرح زیر اعلام می‌شود:

  • اصل و تصویر شناسنامه
  • اصل و تصویرکارنامه مهر شده نیمسال اول دانش‌آموزبا معدل18/50 به بالا
  • یک قطعه عکس 4*3
  • پرداخت هزینه پیش ثبت‌نام
  • تکمیل فرم پیش ثبت نام

خاطر نشان می‌شود برای متقاضیان تکرار پایه، علاوه بر ارایه مدارک فوق، ارایه کارنامه نیمسال اول سال دهم با معدل 18/50 به بالا نیز  نیز الزامی است.

گفتنی است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی جدید می‌توانند با ارایه این مدارک نسبت به پیش ثبت‌نام در  رشته موسیقی به طور جداگانه یا رشته‌های گرافیک ، نقاشی و سینما با مشخص کردن اولویت رشته‌های مورد نظر به ترتیب بر حسب علاقه اقدام کنند.

 

منابع آزمون ورودی رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما سال تحصیلی 99 - 1398

مواد آزمون ورودی رشته‌های گرافیک نقاشی و سینما اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مواد آزمون ورودی سال تحصیلی 99 – 1398 رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما اعلام شد.

شایان ذکر  است در مرحله اول آزمون ورودی، سنجش علمی داوطلبان ورود به این رشته‌ها،  با امتحان از دروس پایه نهم شامل ریاضی، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، عربی و علوم تجربی و نیز  اطلاعات عمومی هنر بر اساس کتاب فرهنگ و هنر پایه‌های هفتم، هشتم و نهم به صورت تئوری و عملی مقدماتی در این مرحله  انجام خواهد شد.

گفتنی است آزمون ورودی هنرستان در دو مرحله علمی و عملی پیشرفته  به صورت جداگانه برگزار می‌شود. اطلاعات تکمیلی این آزمون‌ها از همین درگاه اعلام خواهد شد.

منابع آزمون ورودی رشته موسیقی سال تحصیلی 99 - 1398

مواد امتحانی آزمون ورودی رشته موسیقی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مواد امتحانی آزمون ورودی سال تحصیلی جدید برای ورود به رشته موسیقی اعلام شد.

شایان ذکر است نحوه پذیرش هنرجو در این رشته در مرحله اول آزمون بر اساس سنجش دروس علمی پایه نهم دانش‌آموز شامل ریاضی، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، عربی و علوم تجربی و همچنین  اطلاعات عمومی موسیقی براساس کتاب‌های «تئوری بنیادی موسیقی» اثر پرویز منصوری و«تئوری موسیقی» اثر کمال پورتراب انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است مطالعه هر یک از کتاب‌های اشاره شده در زمینه اطلاعات عمومی موسیقی به تنهایی کافی است و دانش‌آموز به خواندن هر دو کتاب معرفی شده نیازی ندارد.

گفتنی است  مهارت‌سنجی متقاضیان در نواختن ساز، در مرحله دوم آزمون انجام می‌شود.

 

اطلاعیه پیش ثبت نام هنرستان هنرهای زیبای دختران برای سال تحصیلی جدید

شرایط پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 99-1398 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 99-1398 از پانزدهم اسفند آغاز می شود. مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت‌نام در تمام رشته‌ها  اصل و تصویر شناسنامه و اصل و تصویرکارنامه مهر شده نیمسال اول دانش‌آموز با معدل 18/50 به بالا، یک قطعه عکس 4*3 ، پرداخت هزینه پیش ثبت‌نام  و تکمیل فرم پیش ثبت نام است و متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی جدید می‌توانند با ارایه این مدارک نسبت به پیش ثبت‌نام در  رشته موسیقی به طور جداگانه یا رشته‌های گرافیک ، نقاشی و سینما با مشخص کردن اولویت رشته‌های مورد نظر به ترتیب بر حسب علاقه اقدام کنند.

خاطر نشان می‌شود برای متقاضیان تکرار پایه، علاوه بر داشتن شرایط فوق، ارایه کارنامه نیمسال اول سال دهم با معدل 18/50 به بالا نیز  نیز الزامی است.

شایان ذکر است شرط  پیش ثبت‌نام در تمامی رشته‌ها، برخورداری از سلامت کامل جسمانی می‌باشد.

 متقاضیان ورود به رشته موسیقی علاوه بر شرکت در آزمون علمی دروس پایه نهم و آزمون تخصصی اطلاعات عمومی موسیقی باید با نواختن یکی از سازهای تار، سه‌تار، سنتور، کمانچه، نی، عود ، قیچک، قانون، پیانو، ویلون، ویلون‌سل، ویولا، کنترباس، فلوت، ابوا ،کلارینت در آزمون ساز شرکت کنند.

متقاضیان ورود به رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما نیز علاوه بر شرکت در آزمون علمی دروس پایه نهم و آزمون تخصصی کتاب فرهنگ و هنر پایه‌های هفتم ، هشتم و نهم در آزمون عملی هر رشته نیز به تفکیک شرکت خواهند کرد.

گفتنی است پیش‌ثبت‌نام کلیه رشته‌ها تا پایان وقت اداری یکشنبه 15 اردیبهشت ماه سال 1398 ادامه خواهد داشت.

خاطرنشان می‎شود تاریخ آزمون ورودی سال تحصیلی جدید پس از انجام هاهنگی لازم با اداره آموزش و پرورش متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد.

آغاز پیش ثبت نام سال تحصیلی 99-1398

پیش ثبت‌نام سال  تحصیلی جدید  از 15 اسفند آغاز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 99-1398 از پانزدهم اسفند آغاز خواهد شد. این هنرستان با سابقه درخشان آموزشی و کسب رتبه پر افتخار اول کنکور هنر در سال 1397 ، همچون سال‌های گذشته با شرایط خاص در رشته‌های گرافیک، نقاشی، موسیقی و سینما هنرجوی فعال می‌پذیرد.

شایان ذکر است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی 99-1398 از 15 اسفندماه می‌توانند با مراجعه به دفتر هنرستان و ارایه مدارک مورد نیاز نسبت به پیش ثبت‌نام در رشته مورد نظر خویش اقدام کنند.

گفتنی است شرایط مربوط به پیش ثبت‌نام، مدارک لازم و اطلاعات نحوه ورود به هنرستان ، متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد.