هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

اعلام شرایط و مدارک پیش ثبت نام آن لاین هنرستان برای سال تحصیلی 00 - 1399

اعلام شرایط پیش ثبت نام آن‌لاین  سال تحصیلی 00-1399و مدارک مورد نیاز 

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، پیش ثبت‌نام سال تحصیلی00-1399 به صورت آن‌لاین ادامه دارد. مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت‌نام در تمام رشته‌ها بارگذاری تصویر شناسنامه  تصویرکارنامه مهر شده نیمسال اول دانش‌آموز با معدل 18/50 به بالا، یک قطعه عکس پرسنلی4*3  و تکمیل فرم پیش ثبت نام در سایت هنرستان است.

گفتنی است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی جدید می‌توانند با بارگذاری این مدارک نسبت به پیش ثبت‌نام آن لاین در  رشته موسیقی به طور جداگانه یا رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما با مشخص کردن اولویت رشته‌های مورد نظر به ترتیب بر حسب علاقه (در قسمت توضیحات) اقدام کنند.

خاطر نشان می‌شود برای متقاضیان تکرار پایه، علاوه بر داشتن شرایط فوق، ارایه کارنامه نیمسال اول سال دهم با معدل 18/50 به بالا نیز  نیز الزامی است.

شایان ذکر است شرط  پیش ثبت‌نام در تمامی رشته‌ها، برخورداری از سلامت کامل جسمانی می‌باشد.

 متقاضیان ورود به رشته موسیقی علاوه بر شرکت در آزمون علمی دروس پایه نهم و آزمون تخصصی اطلاعات عمومی موسیقی باید با نواختن یکی از سازهای تار، سه‌تار، سنتور، کمانچه، نی، عود ، قیچک، قانون، پیانو، ویلون، ویلون‌سل، ویولا، کنترباس، فلوت، ابوا ،کلارینت در آزمون ساز شرکت کنند.

متقاضیان ورود به رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما نیز علاوه بر شرکت در آزمون علمی دروس پایه نهم و آزمون تخصصی کتاب فرهنگ و هنر پایه‌های هفتم ، هشتم و نهم در آزمون عملی هر رشته نیز به تفکیک شرکت خواهند کرد.

خاطرنشان می‎شود تاریخ آزمون ورودی سال تحصیلی جدید پس از انجام هماهنگی های لازم به زودی از همین درگاه اعلام خواهد شد.

- -
نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...