هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی 99 - 1398

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی جدید، یکشنبه 26 خرداد توزیع خواهد شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی 99 - 1398 یکشنبه 26 خرداد توزیع خواهد شد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان حضور در این آزمون که روند پیش ثبت‌نام خود را کامل کرده‌اند؛ با ارایه کارت شناسایی معتبر می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سال تحصیلی جدید را، در تاریخ 26 خردادماه از دفتر هنرستان دریافت نمایند.

اولین حلقه معرفتی تابستانه هنرستان با حضور هنرجویان نمازگزار همراه با ضیافت افطاری برگزار شد

اولین حلقه معرفتی تابستانه هنرستان با حضور هنرجویان نمازگزار، همراه با ضیافت افطاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران؛ غروب شنبه 11 خردادماه هنرجویان نمازگزار هنرستان، روزه خود را در  اولین حلقه دورهمی معرفتی هنرجویان در خانه دهدشتی افطار کردند.

گفتنی است این هنرجویان در طول سال تحصیلی ، نماز ظهر و عصر خویش را  در هنرستان به جماعت اقامه کرده‌اند.

شایان ذکر است با استقبال هنرجویان قرار شد؛ این حلقه معرفتی و دورهمی دوستانه به صورت ماهانه برگزار شود.

مهلت پیش ثبت‌نام سال تحصیلی جدید تمدید شد

چهارشنبه 8 خرداد، آخرین مهلت پیش ثبت‌نام سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نظر به استقبال گسترده دانش‌آموزان برای حضور در آزمون ورودی سال جدید، مهلت پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 99 - 1398 تا روز چهارشنبه 8 خرداد ماه تمدید شد.

گفتنی است با توجه به اینکه تاریخ یاد شده، آخرین مهلت پیش ثبت نام برای حضور در آزمون ورودی هنرستان است به درخواست‌هایی که پس از این تاریخ به دفتر هنرستان ارایه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

خاطر نشان می‌شود مهلت پیش ثبت‌نام برای حضور در  آزمون ورودی دیگر تمدید نخواهد شد.

نفرات برگزیده سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌‎ای اعلام شد

هنرجویان هنرستان، جایگاه نفرات برگزیده سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای را از آن خود کردند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، هنرجویان  این هنرستان در جایگاه نفرات برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای ایستادند و  به مرحله دوم این دوره راه‌ یافتند.

شایان ذکر است بهاره غفرانی، شادی فروغی ابری، طهورا ملایحیی، زهرا رفیعی سامانی،معصومه شیروانی، روژان صالحی از هنرجویان هنرستان با کسب حد نصاب  مرحله اول این المپیاد به مرحله دوم راه یافتند.

گفتنی است این رویداد در سه مرحله داخلی  از سوی باشگاه سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود و برگزیدگان مدال طلای المپیاد می‌توانند در سومین رویداد بین‌المللی (IMLO (International Media Literacy Olympiad که در سال ۲۰۲۰ برگزار می‌شود؛ شرکت کنند. 

با سپاس از خداوند بزرگ، کسب این رتبه‌های برتر را به هنرجویان و خانواده محترم ایشان، دبیران و هنرآموزان عزیز هنرستان تبریک می‌گوییم. 

رتبه های برتر هنرستان در ششمین جشنواره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

رتبه‌های برتر هنرستان در  ششمین جشنواره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان اصفهان 

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، هنرجویان و هنرآموزان این هنرستان در جایگاه رتبه‌های برتر  ششمین جشنواره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان اصفهان ایستادند.

گفتنی است مهتاب پیرزادی، هنرآموز هنرستان در بخش ابتکارات و خلاقیت‌های این جشنواره رتبه دوم ایده‌پردازی همکاران را از آن خود کرد.

خاطرنشان می‌شود در بخش دانش‌آموزی این جشنواره، رتبه دوم بخش عکس  نیز به حوریا امیری، هنرجوی پایه دهم رشته نقاشی این هنرستان  تعلق گرفت.

با سپاس از خداوند بزرگ، کسب این رتبه‌های برتر را به هنرجویان و خانواده محترم ایشان، دبیران و هنرآموزان عزیز هنرستان تبریک می‌گوییم.

درخشش هنرستان هنرهای زیبای دختران در جشنواره نوجوان سالم

رتبه‌های برتر جشنواره نوجوان سالم از  آن هنرستان هنرهای زیبای دختران شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، این هنرستان رتبه‌های  برتر مرحله استانی هشتمین دوره جشنواره نوجوان سالم را کسب کرد.

گفتنی است در بین رتبه‌های برتر استانی این جشنواره رتبه دوم مدیران فعال این دوره جشنواره، به فاطمه رئوفی‌منش، مدیر هنرستان تعلق گرفت.

خاطر نشان می‌شود رامش تشکری، مادر بهار تشکر هنرجوی پایه دهم رشته نقاشی نیز  در بخش مقاله نویسی و ایده پردازی والدین رتبه دوم استانی این جشنواره را به خود اختصاص داد.

با سپاس از خداوند بزرگ، کسب این رتبه‌های برتر را به هنرجویان و خانواده محترم ایشان، دبیران و هنرآموزان عزیز هنرستان تبریک می‌گوییم.

برگزاری کارگاه آموزشی شناخت اهداف و راهکارهایی برای رسیدن به دستاوردهای بیشتر

کارگاه آموزشی شناخت اهداف با ارایه راهکارهایی برای رسیدن به دستاوردهای بیشتر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، کارگاه آموزشی شناخت اهداف و راهکارهایی برای رسیدن به دستاوردهای بیشتر برای هنرجویان پایه دهم و یازدهم  رشته موسیقی برگزار شد.

گفتنی است این کارگاه که در قالب دو جلسه و به مدت 3 ساعت، در زمینه شناخت اهداف با بررسی و مدیریت استرس‌ها و نگرانی های روزمره برگزار شد؛ با توجه به استقبال هنرجویان در تابستان نیز برای هنرجویان همه رشته‌ها ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است علاقمندان به شرکت در این کارگاه تابستانه، تا پایان اردیبهشت ماه می‌توانند با مراجعه به دفتر هنرستان برای حضور در این کارگاه ثبت‌نام کنند.  

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از نمایشگاه آثار هنرجویان

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز 16 اردیبهشت ماه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از نمایشگاه آثار هنرجویان بازدید کرد.

شایان ذکر است در این بازدید محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و فرح حسینی مشاور مدیر کل در امور  بانوان این اداره کل نیز حضور داشتند.

گفتنی است این نمایشگاه که در سالن اجتماعات هنرستان دایر می‌باشد؛ تاکنون پذیرای بازدید بیش از 1000 دانش‌آموز پایه نهم مدارس مختلف  استان اصفهان برای معرفی رشته‌های هنرستان و  نیز علاقمندان به آثار هنری بوده است.

دیدار صمیمانه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با دبیران و هنرآموزان هنرستان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با دبیران و هنرآموزان هنرستان  دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، صبح امروز 16 اردیبهشت ماه، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با دبیران، هنرآموزان و کادر اداری هنرستان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، با اشاره به موفقیت‌ها و افتخارات هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، در سال‌های گذشته و افتخار  احراز رتبه  اول کنکور سراسری گروه هنر  خاطرنشان کرد: از ظرفیت آموزشی هنرآموزان و دبیران هنرستان و نیز استعداد هنرجویان این مجموعه  در راستای  هدایت و جهت دهی جامعه هنری و پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری استان می‌توان بهره برد.

دکتر محمدعلی انصاری در ادامه این نشست صمیمانه، از معلمان، هنرآموزان و کادر اداری هنرستان، با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

گفتنی است بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، خلیل‌زاده مسئول روابط عمومی، حسینی مشاور مدیر کل در امور بانوان و کارشناس آموزش آن اداره کل ۱۶ اردیبهشت انجام شد.

خاطره یک روز خوب و به یاد ماندنی با هنرآموزان و دبیران هنرستان در هتل عباسی به مناسبت روز معلم

یک عصر شیرین و به یاد ماندنی با معلمان هنرستان در هتل عباسی، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، روز شنبه 14 اردیبهشت ماه دبیران و هنرآموزان هنرستان، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، غروب دل انگیز بهاری خود را در باغ هتل عباسی با یکدیگر سپری کردند.

شایان ذکر است در این ضیافت عصرانه زهرا شریعتی، مدیر سابق هنرستان،  مهمان ویژه این محفل صمیمانه بود.

خاطر نشان می‌شود  یک کاسه آش داغ و طعم شیرین چای عصرانه،  شیرینی این محفل را در کام هنرآموزان، دبیران و اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان مدرسه دوچندان کرد.

گفتنی  است  در پایان این دورهمی دلنشین،  فاطمه رئوفی‌منش، مدیر هنرستان با اهدای یادبود هنرستان به دبیران و هنرآموزان، یاد و خاطره این عصرانه دلپذیر را در طرح و نقش زیبای سنتی هدیه ویژه  روز معلم به یادماندنی کرد.

 

استقبال از دبیران و هنرآموزان با شاخ‌های گل به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم

هنرجویان هنرستان با شاخه‌های گل از دبیران و هنرآموزان خویش استقبال کردند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز، شنبه  14 اردیبهشت ماه، مقارن با هفته بزرگداشت معلم، هنرجویان هنرستان با گستردن فرش قرمز در مقدم دبیران و هنرآموزان خویش و آراستن سقفی از شاخه‌های گل  در برنامه صبحگاه از معلمان هنرستان استقبال کردند.

شایان ذکر است رئوفی‌منش، رئیس هنرستان،  در ویژه برنامه استقبال از معلمان، ضمن پاسداشت مقام شامخ معلم با تقدیم شاخه‌های گل به دبیران و هنرآموزان،معلمان هنرستان  را تا کلاس‌های درس بدرقه کرد. 

گفتنی است این ویژه برنامه تا پایان هفته بزرگداشت مقام معلم،هر روز  صبح در صبحگاه هنرستان اجرا خواهد شد.

برگزاری جلسه آموزش خانواده با موضوع آرامش در نیمه راه

جلسه آموزش خانواده با موضوع آرامش در نیمه راه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه، جلسه آموزش خانواده با عنوان « آرامش در نیمه راه» با حضور  اولیای هنرجویان پایه دهم و یازدهم برگزار شد.

گفتنی است مبحث آموزشی آرامش در نیمه راه ویژه اولیای هنرجویان با بررسی ضرورت  برنامه‌ریزی  صحیح در راستای جذب آرامش و شادی در زندگی برای دوران پس از چهل سالگی، با سخنرانی شیوا علوی، عضو انجمن و اولیا مربیان هنرستان برگزار شد.

برگزاری جلسه آموزش خانواده در زمینه‌های تحصیلی هنرجویان و توزیع کارنامه ماهانه

جلسه آموزش خانواده در زمینه‌های تحصیلی  همراه با توزیع کارنامه ماهانه هنرجویان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه، جلسه آموزش خانواده در زمینه‌های تحصیلی  همراه با توزیع کارنامه ماهانه هنرجویان در سالن اجتماعات هنرستان با حضور اولیای هنرجویان پایه دهم و یازدهم برگزار شد.

شایان ذکر است رئوفی‌منش، مدیر هنرستان در خصوص برنامه‌های پیش‌بینی شده برای تابستان 1398 برای هنرجویان این دو پایه، کارورزی هنرجویان و برنامه‌ریزی برای آزمون سراسری سال آینده با خانواده هنرجویان سخن گفت.

گفتنی است مبحث آموزشی ویژه اولیا با عنوان «آرامش در نیمه راه» برای برنامه‌ریزی برای بعد از چهل سالگی با سخنرانی شیوا علوی، عضو انجمن و اولیا مربیان هنرستان برگزار شد.

تقدیر معلمان نمونه در صبحگاه مدرسه

تقدیر از دبیرانی که در جایگاه معلمان نمونه ناحیه قرار گرفتند در صبحگاه مدرسه

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه، در آستانه هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم، از مریم آدامون، دبیر درس تاریخ و هاجر ذبیحی، دبیر درس دین و زندگی در صبحگاه مدرسه تقدیر شد.

گفتنی است این عزیزان جایگاه معلم نمونه ناحیه 1 را در سال تحصیلی جاری از  آن خویش کردند.

تبریک و تهنیت به معلمان نمونه

سرکار خانم مریم آدامون، دبیر محترم تاریخ

سرکار خانم هاجر ذبیحی، دبیر محترم دین و زندگی

اینک  که به  یاری خداوند  و با  تکیه بر دانش  و خلاقیت  خویش توانسته اید جایگاه  معلم  نمونه را از آن خویش کنید و در این کسوت زیبا در مسیر دانایی نقش موثری ایفا نمایید؛ از خداوند منان می خواهیم که گام‌های استوار شما را در این راه قرین پویایی و پایایی بدارد و توفیق خویش را همراه همیشگی لحظات ناب  زندگی شما گرداند.

نشستی مشترک برای تبادل تجربیات با همکاران هنرستان فضیلی

نشستی مشترک برای تبادل تجربیات با همکاران هنرستان فضیلی

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز شنبه 7 اردیبهشت ماه، نشستی با حضور همکاران هنرستان فضیلی و رئوفی‌منش مدیر هنرستان و معاونان ایشان برگزار شد.

شایان ذکر است موضوع  این جلسه صمیمانه که در دفتر مدیر هنرستان برگزار شد؛ تبادل تجربیات به منظور ارتقای عملکرد آموزشی و هنری هر دو هنرستان بود.

 

جلسه آموزش خانواده ویژه پدران هنرجویان برگزار شد

نشست «آنچه پدران در ارتباط با دختران جوان خود باید بدانند» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، روز جمعه 6 اردیبهشت ماه، نشست آموزش خانواده ویژه پدران هنرجویان، با حضور دکتر نیک‌راهان، استاد دانشگاه و مشاور خانواده در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد.

گفتنی است در این نشست پدران هنرجویان با مباحثی چون ارتباط با دختران نوجوان و جوان خویش و نقش موثر پدر در تربیت دختران شایسته آشنا شدند.

یاری هنرجویان با کمک‌هایی هرچند اندک به هم وطنان گرفتار سیل

همراهی هنرجویان هنرستان با پویش‌های مردمی امدادرسان به هموطنان سیل زده

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، امروز چهارشنبه  4 اردیبهشت ماه، کمک‌های نقدی و غیرنقدی هنرجویان هنرستان به هم‌ وطنان سیل‌زده شهرستان پل‌دختر رسید.

شایان ذکر است خانواده هنرجویان در پی فراخوان هنرستان، اقلام غیرنقدی و کمک‌های نقدی خود را به منظور امدادرسانی به هم وطنان گرفتار در سیل جنوب کشور به دفتر هنرستان تحویل دادند.

گفتنی است کمک‌های مورد اشاره توسط یکی از پویش‌های مردمی اصفهان، صبح امروز به دست شهروندان شهرستان پل‌دختر رسید.

هفته سلامت و سیب سرخ سلامتی

پذیرایی با سیب سرخ از دبیران و هنرآموزان هنرستان به مناسبت هفته سلامتی

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، امروز  دوشنبه  2 اردیبهشت‌ماه، هنرآموزان و دبیران هنرستان خستگی کلاس خود  را با خوردن سیب سرخ سلامتی از تن به در بردند.

گفتنی است برنامه‌های دیگری نیز  مانند برگزاری  مراسم صبحانه سلامت با مشارکت هنرجویان  و برنامه‌های ورزشی مهیج و شاد در صبحگاه هنرستان به مناسبت این هفته برگزار شده است و برنامه‌های دیگری نیز پیش‌بینی شده است که در روزهای آینده اجرا خواهد شد.

پذیرایی نیمروز با ذرت مکزیکی از هنرجویان به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان

پذیرایی نیمروز با ذرت مکزیکی از هنرجویان به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، ظهر روز شنبه 31 فروردین ماه به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان و ولادت منجی دل‌ها، مهدی موعود (عج) از هنرجویان، با میان وعده ذرت مکزیکی پذیرایی شد.