هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فروغ رنجبر ، رتبه اول کنکور هنر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فروغ رنجبر، رتبه نخست کنکور رشته هنر، دیدار و گفت‌و‌گو کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فروغ رنجبر، رتبه نخست کنکور رشته هنر، دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که با حضور مدیران وزارتی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان انجام شد؛ صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوح سپاس به فروغ رنجبر از وی تقدیر کرد.

متن لوح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به فروغ رنجبر به شرح زیر است:

«درخت تو گر بار دانش بگیر                    به زیرآوری چرخ نیلوفری را

 فرزند عزیزم سرکار خانم فروغ رنجبر

کسب رتبه نخست کشوری رشته هنر در آزمون سراسری دانشگاه­‌ها در سال ١٣٩٧، توسط سرکارعالی که از فارغ­‌التحصیلان هنرستان­‌های وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیار هنرپرور و فرهنگ­‌خیز اصفهان هستید، مایه مباهات و فخر اهالی فرهنگ و هنر و دست­‌اندرکاران خانواده بزرگ دستگاه فرهنگی دولت خدمتگزار است.

دستیابی به این مهم با ممارست و سخت‌کوشی شما و صیانت و حمایت خانواده محترم و دلسوزی معلمان و مربیان فرهیخته­‌تان تحقق یافته است و بار دیگر توانایی، دانایی و سخت‌کوشی دختران ایران زمین را در  رسیدن به قله­‌های پیشرفت به اثبات رساند.

وظیفه خود می‌­دانم که بروز و تبلور استعدادهای درخشانی همچون فروغ عزیز را، که در آسمان پرستاره دختران و پسران مستعد این سرزمین، نورافشانی می­‌کنند، ارج نهاده و با یاری همکاران وزارت­خانه در رفع کاستی­‌ها و موانع این مسیر بکوشم.

با تبریک صمیمانه این موفقیت، که با عزم و اراده بدان دست یافتید، از خداوند متعال توفیقات روزافزون سرکارعالی و سربلندی تمامی فرزندان ایران اسلامی را آرزومندم.»

گفتنی است این دیدار روز چهارشنبه 24 مردادماه انجام شد.

 

بهارمیرطاووسی، رتبه اول کشوری مسابقات هنرهای تجسمی

بهارمیرطاووسی، رتبه اول کشوری  رشته قلم فلزی مسابقات هنرهای تجسمی را از آن خود کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، سرکار خانم بهار میرطاووسی، هنرجوی پایه دهم رشته گرافیک این هنرستان  در جایگاه رتبه اول کشوری مسابقات هنرهای تجسمی در رشته قلم فلزی ایستاد.

کسب این رتبه افتخار‌آفرین را به خانواده محترم وی، هنرآموزان ارجمند و هنرجویان عزیز تبریک می‌گوییم.

کسب 15 رتبه زیر صد و 37 رتبه برتر زیر 1000 در آزمون سراسری توسط هنرجویان هنرستان

درخشش هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان با کسب 15 رتبه دو رقمی  و 37 رتبه برتر زیر 1000 در کنکور سراسری هنر

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، رتبه اول کنکور سراسری رشته هنر سال 1397 از آن فروغ رنجبر، هنرجوی مستعد و کوشای این هنرستان شد.

شایان ذکر است 15 هنرجوی این هنرستان رتبه‌های زیر صد این آزمون را کسب کرده‌اند. این در حالی است که 37 رتبه زیر 1000 این آزمون به دستان توانمند هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران رقم‌خورده است.

گفتنی است  اسامی هنرجویانی که این رتبه‌های پر افتخار را به نام خویش ثبت‌کرده‌اند به شرح زیر عبارت است از:

فروغ رنجبر

رتبه اول

زینب انصاری

رتبه 5

ترانه زندیه

رتبه 10

فاطمه مسعودی‌نژاد

رتبه 11

نگین پزنده

رتبه 26

زینب حجه فروش رتبه 27

فاطمه بدیعی‌نیا

رتبه 35

زهرا کریمیان

رتبه 44

نگین سلیمانی 

رتبه 51

طلیعه رمضانی

رتبه 53

مهسا متقی 

رتبه 59

نازنین حاجیان

رتبه 67

نگین هفت‌برادران

رتبه 73

مریم خمسه 

رتبه 89

زهرا طالبی

رتبه 92

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فروغ رنجبر، رتبه اول کشوری کنکور سراسری هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با رتبه اول کشوری  کنکور سراسری هنر دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی انصاری، در دیدار با فروغ رنجبر، رتبه نخست کنکور سراسری رشته هنر گفت: این موفقیت بزرگ را پس از عنایت حضرت حق، نتیجه پشتکار و تلاش شما   در سایه  همراهی خانواده می‌دانم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه چنین موفقیت‌هایی نشان از محتوای آموزشی ارائه شده در هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان و نیز جایگاه بالای این مجموعه آموزشی در سطح کشور دارد، اظهار کرد: شما به عنوان یک خانم هنرمند باید پس از این به عنوان سفیر ایجاد انگیزه و تقویت روحیه برای سایر هنرجویان این هنرستان باشید.

فاطمه رئوفی‌منش، مدیر هنرستان هنرهای زیبای دختران، در این دیدار گفت: در این 4 سالی که فروغ رنجبر دانش‌آموز هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان بود؛ همواره صحبت از اخلاق‌مداری فروغ بوده و ایشان همواره تابع برنامه‌های آموزشی و فوق برنامه هنرستان بود.

وی با اشاره به  روحیه  پرتلاش فروغ رنجبر به عنوان دانش‌آموزی که در تمام کلاس‌های درسی و فوق برنامه با کمترین غیبت حاضر می‌شد، اظهار امیدواری کرد این نتیجه غرورآفرین، نقطه عطفی در مسیر سعادت و پیشرفت این هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای دختران باشد.

رتبه اول کنکور سراسری رشته هنر و  هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای دختران نیز در این دیدار ضمن تشکر از همراهی دوستان و معلمانش، از علاقه خویش به تحصیل در رشته مجسمه‌سازی دانشگاه تهران سخن گفت.

گفتنی است، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فروغ رنجبر، رتبه نخست کنکور سراسری رشته هنر سه شنبه  ۹ مرداد ماه انجام شد.

رتبه اول کشوری کنکور سراسری هنر از هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان

فروغ رنجبر،هنرجوی هنرستان، رتبه اول کشوری کنکور سراسری هنر را از آن خود کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، فروغ رنجبر، هنرجوی این هنرستان، در جایگاه رتبه اول کشوری کنکور سراسری هنر ایستاد.

مدیریت و کارکنان هنرستان هنرهای زیبای دختران، کسب این رتبه افتخارآفرین کشوری را به این هنرجو و خانواده محترم ایشان تبریک عرض می نماید.

جشن فارغ‌التحصیلی هنرجویان در خانه تاریخی دهدشتی

جشن فارغ‌التحصیلی هنرجویان هنرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، جشن فارغ‌التحصیلی هنرجویان هنرستان، یک‌‌‌شنبه 7 مرداد ماه در خانه تاریخی دهدشتی برگزار شد. در این نشست صمیمانه هنرجویان آخرین دوره پیش‌دانشگاهی نظام قدیم آموزشی،  در غروبی دل‌انگیز فارغ‌التحصیلی خود را در ضیافت عصرانه جشن گرفتند.

گفتنی است هنرجویان حاضر در این دورهمی دوستانه، در رشته‌های مختلف هنری دانشگاهی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ادامه تحصیل خواهند داد.

بازدید معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرستان

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرستان  بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، سیدهادی حسینی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به اصفهان از این هنرستان بازدیدکرد.

حسینی در این بازدید با حضور در کارگاه‌های آموزشی، کلاس‌های درس، کتابخانه و سالن اجتماعات هنرستان در جریان روند امور آموزشی و پرورشی این مجموعه قرار گرفت.

گفتنی است بازدید معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌‎های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرستان هنرهای زیبای دختران با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یکشنبه ۷ مرداد انجام شد.

 

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته موسیقی هنرستان هنرهای زیبای دختران

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته موسیقی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون ورودی سال 98 – 1397 و زمان ثبت نام کلیه رشته‌ها اعلام شد.

شایان ذکر است ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته موسیقی؛ روز دوشنبه 11 تیرماه انجام می‌شود. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی می‌شود و هنرستان مجاز است نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام کند.

گفتنی است با توجه به عدم ارایه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان از سوی مدارس؛ بدیهی است ثبت‌نام قطعی دانش‌آموزان پس از ارایه هدایت تحصیلی توسط دانش‌آموز ، تکمیل کلیه مدارک و ثبت در سامانه  سناد امکان پذیر است.در صورتی که دانش‌آموز موفق به کسب اولویت فنی و حرفه‌ای نشده باشد؛ ثبت‌نام قطعی وی انجام نخواهد شد.

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته سینما هنرستان هنرهای زیبای دختران

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته سینما اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون ورودی سال 98 – 1397 و زمان ثبت نام کلیه رشته‌ها اعلام شد.

شایان ذکر است ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته سینما؛ روز دوشنبه 11 تیرماه انجام می‌شود. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی می‌شود و هنرستان مجاز است نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام کند.

گفتنی است با توجه به عدم ارایه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان از سوی مدارس؛ بدیهی است ثبت‌نام قطعی دانش‌آموزان پس از ارایه هدایت تحصیلی توسط دانش‌آموز ، تکمیل کلیه مدارک و ثبت در سامانه  سناد امکان پذیر است. در صورتی که دانش‌آموز موفق به کسب اولویت فنی و حرفه‌ای نشده باشد؛ ثبت‌نام قطعی وی انجام نخواهد شد.

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته نقاشی هنرستان هنرهای زیبای دختران

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته نقاشی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون ورودی سال 98 – 1397 و زمان ثبت نام کلیه رشته‌ها اعلام شد.

شایان ذکر است ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته نقاشی؛ روز دوشنبه 11 تیرماه انجام می‌شود. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی می‌شود و هنرستان مجاز است نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام کند.

گفتنی است با توجه به عدم ارایه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان از سوی مدارس؛ بدیهی است ثبت‌نام قطعی دانش‌آموزان پس از ارایه هدایت تحصیلی توسط دانش‌آموز ، تکمیل کلیه مدارک و ثبت در سامانه  سناد امکان پذیر است.در صورتی که دانش‌آموز موفق به کسب اولویت فنی و حرفه‌ای نشده باشد؛ ثبت‌نام قطعی وی انجام نخواهد شد. 

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته گرافیک هنرستان هنرهای زیبای دختران

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته گرافیک اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون ورودی سال 98 – 1397 و زمان ثبت نام کلیه رشته‌ها اعلام شد.

شایان ذکر است ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته گرافیک بر اساس فهرست زیر؛ روز دوشنبه 11 تیرماه انجام می‌شود. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی می‌شود و هنرستان مجاز است نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام کند.

گفتنی است با توجه به عدم ارایه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان از سوی مدارس؛ بدیهی است ثبت‌نام قطعی دانش‌آموزان پس از ارایه هدایت تحصیلی توسط دانش‌آموز ، تکمیل کلیه مدارک و ثبت در سامانه  سناد امکان پذیر است.در صورتی که دانش‌آموز موفق به کسب اولویت فنی و حرفه‌ای نشده باشد؛ ثبت‌نام قطعی وی انجام نخواهد شد.

برای جستجوی نام و نام خانوادگی خویش بر اساس حروف الفبا بر روی فایل ضمیمه 1 کلیک کنید.

برای آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام بر روی فایل ضمیمه 2 کلیک کنید.

زمان ثبت‌نام نفرات ذخیره در صورت انصراف نفرات اصلی، متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد. 

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی  اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون مرحله اول رشته موسیقی  که روز شنبه دوم تیرماه برگزار شد؛ بر  اساس فهرست زیر اعلام شد.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که نام آنها در این فهرست درج شده است؛ مجاز به شرکت در آزمون عملی رشته موسیقی (آزمون ساز ) می‌باشند.

گفتنی است آزمون عملی و مصاحبه متقاضیان رشته موسیقی ، راس ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه 5 تیرماه برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این مرحله باید ساز امتحانی خود را به همراه داشته باشند.

نکته: همزمان با برگزاری آزمون ساز، جلسه ویژه اولیای داوطلبان ورود به رشته موسیقی در سالن اجتماعات هنرستان برگزار خواهد شد.حضور یک نفر از والدین در این جلسه الزامی است.

نتیجه آزمون مرحله اول رشته موسیقی : برای جستجوی نام و نام خانوادگی خود (بر اساس حروف الفبا) بر روی فایل ضمیمه کلیک کنید.

وسایل مورد نیاز: ساز امتحانی داوطلب

نتایج مرحله اول رشته سینما

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته سینما اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون مرحله اول رشته سینما  اعلام شد.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان این آزمون که روز جمعه، یکم تیرماه، برگزار شد؛ بر اساس فهرست زیر اعلام می‌شود.

گفتنی است آزمون مرحله دوم  و مصاحبه متقاضیان این رشته‌، راس ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه 5 تیرماه برگزار می‌شود.

نکته1: همزمان با برگزاری آزمون مرحله دوم سینما، جلسه ویژه اولیای داوطلبان ورود به این رشته  در سالن اجتماعات هنرستان برگزار خواهد شد.حضور یک نفر از والدین در این جلسه الزامی است.

نکته 2:داوطلبانی که علاوه بر رشته سینما، رشته‌های هنرهای تجسمی را نیز انتخاب کرده‌اند؛ لازم است در آزمون مرحله دوم رشته‌های تجسمی روز دوشنبه نیز شرکت نمایند.

نتیجه آزمون مرحله اول : برای جستجوی نام و نام خانوادگی خود (بر اساس حروف الفبا) بر روی فایل ضمیمه کلیک کنید.

وسایل مورد نیاز برای مرحله دوم آزمون رشته سینما: گوشی تلفن همراه با قابلیت عکس‌برداری و فیلم‌برداری با کیفیت مناسب

فایل های ضمیمه :

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته‌های تجسمی

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته هنرهای تجسمی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون مرحله اول رشته هنرهای تجسمی  اعلام شد.

شایان ذکر است در این آزمون که روز جمعه، یکم تیرماه برگزار شد؛ اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تجسمی بر اساس فهرست زیر اعلام می‌شود.

گفتنی است آزمون مرحله دوم  و مصاحبه متقاضیان این رشته‌ها،  راس ساعت 8 صبح روز دوشنبه 4 تیرماه برگزار می‌شود.

نکته1: همزمان با برگزاری آزمون مرحله دوم، جلسه ویژه اولیای داوطلبان ورود به رشته‌های تجسمی در سالن اجتماعات هنرستان برگزار خواهد شد.حضور یکی از والدین در این جلسه الزامی است.

نکته 2: متقاضیانی که علاوه بر رشته‌های تجسمی، برای ورود به رشته سینما نیز اعلام آمادگی کرده‌اند؛ باید علاوه بر شرکت در آزمون عملی رشته‌های گرافیک و نقاشی، در آزمون مرحله دوم رشته سینما نیز که راس ساعت 8 صبح،روز سه شنبه 5 تیرماه برگزار می‌شود؛ شرکت نمایند.

نتیجه آزمون مرحله اول: برای جستجوی نام و نام خانوادگی خود (بر اساس حروف الفبا) روی فایل ضمیمه کلیک کنید.

وسایل مورد نیاز برای مرحله دوم آزمون: تخته شاسی A3 ، مداد طراحی ، مداد رنگی ، خط کش ، مداد تراش ، پاک کن و روان‌نویس

فایل های ضمیمه :

برگزاری اولین مرحله آزمون ورودی سال جدید برای رشته‌های تجسمی و دراماتیک

مرحله اول آزمون ورودی رشته‌های تجسمی و دراماتیک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز جمعه، یکم تیرماه، مرحله اول آزمون ورودی رشته‌های تجسمی و دراماتیک سال تحصیلی 98 – 1397 در محل هنرستان برگزار شد.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان این مرحله پس از ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 1397/04/03 از همین درگاه اعلام خواهد شد.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان مرحله اول، بر اساس جدول زمان‌بندی زیر در آزمون‌های تخصصی هر رشته شرکت خواهند کرد:

آزمون مرحله دوم رشته‌های گرافیک و نقاشی؛ راس ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 1397/04/04

آزمون مرحله دوم رشته‌های موسیقی و سینما؛ راس ساعت 8 صبح روز سه شنبه 1397/04/05

نکته: حضور متقاضیانی که برای ورود به رشته‌های تجسمی و سینما اعلام آمادگی کرده‌اند؛ در هر دو روز الزامی است.

مشاهده مطالب قدیمی تر...