هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

درخشش گروه نمایشی هنرستان در مرحله کشوری سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری کشور

گروه نمایش عروسکی هنرستان، مقام دوم هنرهای نمایشی جشنواره فرهنگی و هنری کشور را از آن خود کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، گروه نمایش عروسکی هنرستان با بازی هنرمندانه در نمایش «گرگ و میش» به کارگردانی مرضیه اشرفیان، در جایگاه دوم مرحله کشوری سی و هفتمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری دانش‌آموزان برگزیده کشور ایستادند.

خاطر نشان می‌شود  نگار اعظمیان، نهال پولادی، شمیم شاه‌آبادی،ساغر سلطان‌محمدی، مینا شاه نظری، سارا پرورش، محدثه کریمی، طهورا ملایحیی و فریماه فقری نقش آفرینان این نمایش عروسکی جذاب بودند.

گفتنی است هنرجویان رشته موسیقی این هنرستان نیز مقام اول نوازندگی کمانچه و فلوت این جشنواره را از آن خود کردند. نفر برگزیده نوازندگی ساز عود سوگل ذرخش معرفی شد و ساناز جمشیدیان نیز در نوازندگی ویولن سل در ردیف نفرات برگزیده این جشنواره نشست.

این موفقیت بزرگ را به هنرجویان و خانواده محترم ایشان و هنرآموزان هنرستان تبریک می‌گوییم.

 

درخشش هنرجویان رشته موسیقی در مرحله کشوری سی و هفتمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری

هنرجویان هنرستان  در جایگاه رتبه های اول   مرحله کشوری جشنواره فرهنگی هنری ایستادند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، هنرجویان هنرستان رتبه‌های اول مرحله کشوری سی و هفتمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری دانش‌آموزان برگزیده کشور را از آن خود کردند.

شایان ذکر است فرزانه مهدی‌زاده، هنرجوی پایه دوازدهم رشته موسیقی، مقام اول نوازندگی کمانچه و غزاله رضاخواه، مقام اول نوازندگی ساز فلوت را احراز کردند.

خاطر نشان می‌شود سوگل ذرخش در نوازندگی ساز عود و ساناز جمشیدیان در نوازندگی ساز ویولن‌سل با عنوان برگزیده معرفی شدند.

گفتنی است نمایش عروسکی گرگ و میش به کارگردانی مرضیه اشرفیان با بازی هنرمندانه گروه نمایش عروسکی هنرستان نیز مقام دوم هنرهای نمایشی این جشنواره را کسب کرد.

اهدای عیدی عید بزرگ غدیر به هنرجویان هنرستان

 عید بزرگ غدیر خم  با اهدای یک عیدی ماندگار

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز دوشنبه 28 مردادماه، به مناسبت عید غدیر، عید بزرگ ولادت و امامت، کتاب ارزشمند برگزیده آثار جشنواره سراسری نگارگری آیات به هنرجویان هنرستان اهدا شد.

گفتنی  است عیدی این عید بزرگ با توجه به زمان حضور هنرجویان در کلاس‌های تابستانه، در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی توزیع شد.

نشست بررسی مسایل کنکور سال آینده برگزار شد

نشست بررسی مسایل کنکور سال آینده با حضور اولیای هنرجویان پایه دوازدهم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز چهارشنبه 23 مرداد نشست بررسی مسائل کنکور سال آینده با حضور اولیای هنرجویان پایه دوازدهم کلیه رشته‌ها، در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد.

شایان ذکر است این جلسه با سخنرانی اطرج، مشاور تحصیلی هنرستان آغاز شد و مواردی از قبیل لزوم برنامه‌ریزی صحیح و مدیریت زمان همراه با مدنظر قراردادن نیاز هنرجویان به  استراحت و تفریح در برنامه فشرده تحصیلی برای گرفتن نتایج بهتر و مطلوب‌تر در آزمون سراسری سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است این نشست صمیمانه با سخنان رئوفی‌منش، رییس هنرستان، در خصوص نیازهای تحصیلی هنرجویان در سال دوازدهم با توجه به نظام آموزشی جدید و برنامه‌های مورد نیاز پیش‌بینی شده در برنامه تحصیلی سال آینده هنرجویان ادامه یافت.

وی با تاکید بر نقش اصلی هنرجویان در برنامه‌ریزی صحیح برای گرفتن نتایج بهتر و حضور مشاوران تحصیلی آگاه به مسایل کنکور تخصصی هنر در هنرستان، نقش کلاس‌های کنکور و مشاوران تحصیلی دیگر را در درجه دوم اهمیت قرار داد و پرداخت هزینه‌های سنگین از سوی خانواده برای حضور در سایر کلاس‌های کنکور و استفاده از برنامه‌های  دیگر مشاوران تحصیلی را امری غیرضروری دانست.

رتبه‌های برتر هنرستان در کنکور سراسری 1398

هنرجویان هنرستان باز هم در کنکور سراسری سال 1398 خوش درخشیدند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، هنرجویان این هنرستان علاوه بر احراز رتبه 9 کنکور سراسری،  9 رتبه دو رقمی  این آزمون  را به دست آوردند.

شایان ذکر است شمیلا حسین‌زاده، هنرجوی رشته گرافیک در جایگاه رتبه 9 کنکور سراسری هنر ایستاد. این در حالی است که نیلوفر دهقانی، هنرجوی رشته نقاشی  و نگین کامران هنرجوی رشته سینما رتبه 13 ، نرگس جعفری هنرجوی رشته سینما رتبه 16 ، هدیه قنادیان هنرجوی رشته گرافیک رتبه 21 ، مینا شریفی هنرجوی رشته سینما رتبه 24 ، سیده دلارام موسوی هنرجوی رشته سینما رتبه 29، مریم شریفی هنرجوی رشته سینما رتبه  43 ، زهرا جعفری هنرجوی رشته موسیقی  رتبه 93  و میترا نصیری هنرجوی رشته سینما رتبه 94کنکور سراسری سال 1398 را از آن خود کردند.

گفتنی است هنرجویان کوشا و ساعی این هنرستان علاوه بر رتبه های ذکر شده  35 رتبه سه رقمی آزمون سراسری سال 1398 را نیز احراز کردند.

یک روز شاد برای هنرجویان پایه دهم همراه با مادران در باغ جوان

 اردوی تفریحی باغ جوان برای هنرجویان ورودی پایه دهم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، روز چهارشنبه 16  مردادماه، اولین اردوی تفریحی هنرجویان پایه دهم هنرستان در باغ جوان برگزار شد.

در این اردوی تفریحی توجیهی بدو ورود به هنرستان که با حضور مادران هنرجویان برگزار شد؛ هنرجویان و خانواده ایشان با کادر اداری هنرستان و برنامه‌های سال جاری تحصیلی آشنا شدند.

شایان ذکر است جلسه آسیب‌شناسی دوران نوجوانی با حضور قاسمی، کارشناس مشاوره برای هنرجویان و مادران آنها در دو نشست جداگانه و جلسات گپ و گفت صمیمانه  از جمله برنامه‌های این اردوی یک روزه بود.

گفتنی است این اردوی یک روزه، اختتامیه دوره آموزشی تابستانه هنرجویان پایه دهم بود که در فضای دل‌انگیز باغ تفریحی جوان برگزار شد.

 

برگزاری جلسه آموزش آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی

اولین جلسه آموزشی هنرجویان پایه دهم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروزچهارشنبه 9 مردادماه، اولین جلسه آموزش هنرجویان  سال تحصیلی جدید،با حضور هنرجویان پایه دهم برگزار شد.

گفتنی است در این نشست، هنرجویان پایه دهم با سخنرانی قصابی، استاد دانشگاه و دبیر درس سواد رسانه‌ای با آسیب‌های فضای مجازی  و خطرات استفاده ناصحیح از تلفن همراه و حضور در فضاهای مجازی آشنا شدند.

شایان ذکر است این نشست در حاشیه دوره کلاس‌های پیش نیاز هنرجویان پایه دهم، در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد.

 

برگزاری اولین جلسه آموزش خانواده سال تحصیلی 99 - 1398

اولین جلسه آموزش خانواده سال تحصیلی جدید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروزچهارشنبه 9 مردادماه، اولین جلسه آموزش خانواده سال تحصیلی جدید،با حضور اولیای هنرجویان پایه دهم برگزار شد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه، رئوفی‌منش، مدیر هنرستان در خصوص برنامه‌های سال تحصیلی جدید در خصوص هنرجویان پایه دهم با خانواده‌ها سخن گفت.

گفتنی است در این نشست خانواده هنرجویان با سخنرانی قصابی، استاد دانشگاه و دبیر درس سواد رسانه‌ای  با آسیب‌های فضای مجازی و ضرورت شناخت و آگاهی اولیا از خطرات رسانه‌ در تربیت و پرورش نوجوان شایسته آشنا شدند.

برگزاری همایش آشنایی با رشته‌های دانشگاهی

همایش آشنایی با رشته‌های دانشگاهی با حضور دانش آموختگان هنرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، روز شنبه 5 مردادماه، همایش آشنایی با رشته‌های دانشگاهی با حضور دانش آموختگان هنرستان  و هنرجویان پایه دوازدهم برگزار شد.

گفتنی است در این نشست، دانش‌آموختگان هنرستان پس از معرفی رشته‌ دانشگاهی خویش درباره چگونگی آمادگی برای ورود به این رشته‌ها در فضایی صمیمانه سخن گفتند.

شایان ذکر است این همایش به شیوه پرسش و پاسخ،  همراه با  گپ و گفت دوستانه در سالن اجتماعات هنرستان  برگزار شد.

خاطر نشان می‌شود در پایان این همایش نیم روزه، رئوفی‌منش، مدیر هنرستان در دیدار و گفتگو  با دانش‌آموختگان سال‌های پیشین هنرستان با اهدای یادبود هنرستان به ایشان،  بهروزی و موفقیت در تمامی عرصه‌های زندگی را برای آنها آرزو کرد.

راهیابی هنرجویان هنرستان به مرحله سوم سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای

هنرجویان هنرستان، جایگاه نفرات برگزیده مرحله دوم  سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای را از آن خود کردند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، هنرجویان  این هنرستان در جایگاه نفرات برگزیده مرحله دوم سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای ایستادند و  به مرحله سوم این دوره راه‌ یافتند.

شایان ذکر است بهاره غفرانی، زهرا رفیعی سامانی و روژان صالحی با کسب حد نصاب  مرحله دوم این المپیاد به مرحله سوم راه یافتند.

خاطر نشان می‌شود این رویداد دانش‌آموزی، ۲۸ تیر ۹۸ در ۱۱ حوزه در سراسر کشور میان ۲۴۰ نفر برگزیده مرحله اول سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای برگزار گردید و برگزیدگان مرحله دوم  راه یافته به مرحله سوم این رویداد 8 تا 14 مرداد در یک اردوی یک هفته‌ای حضور خواهند داشت.

با سپاس از خداوند بزرگ، کسب این رتبه‌های برتر را به هنرجویان و خانواده محترم ایشان، دبیران و هنرآموزان عزیز هنرستان تبریک می‌گوییم. 

نتایج نهایی آزمون ورودی سال تحصیلی 99 - 1398

پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال 99 – 1398 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون ورودی سال 99 – 1398 و زمان ثبت نام کلیه رشته‌ها اعلام شد.

شایان ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان  اصلی کلیه رشته‌ها ؛ روز چهارشنبه 12 تیرماه انجام می‌شود. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می‌شود و هنرستان مجاز است نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام کند.

گفتنی است با توجه به عدم ارایه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان  از سوی مدارس؛  ثبت نام قطعی دانش‌آموزان پس از ارایه برگ هدایت تحصیلی توسط دانش‌آموز، تکمیل کلیه مدارک و ثبت در سامانه سناد امکان پذیر است و  در صورتی که دانش‌آموز موفق به کسب اولویت فنی و حرفه‌ای نشده باشد؛ ثبت نام قطعی انجام نخواهد شد.

پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال 99 – 1398 اعلام خواهد شد

پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال 99 – 1398 اعلام خواهد شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون ورودی سال 99 – 1398 امروز سه شنبه 11 تیرماه اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان اصلی کلیه رشته‌ها ؛ روز چهارشنبه 12 تیرماه انجام می‌شود. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می‌شود و هنرستان مجاز است نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام کند.

گفتنی است با توجه به عدم ارایه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان از سوی مدارس؛ ثبت نام قطعی دانش‌آموزان پس از ارایه برگ هدایت تحصیلی توسط دانش آموز ، تکمیل کلیه مدارک و ثبت در سامانه  سناد امکان پذیر است.

در صورتی که دانش آموز موفق به کسب اولویت فنی و حرفه‌ای نشده باشد؛ ثبت نام قطعی انجام نخواهد شد.

تاریخ مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی اعلام شد

تاریخ مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی، روز چهارشنبه 5 تیرماه انجام خواهد شد.

شایان ذکر است جلسه ویژه اولیای پذیرفته شدگان رشته‌های گرافیک، نقاشی و سینما نیز ساعت 10:30صبح روز چهارشنبه 5 تیرماه، در سالن اجتماعات هنرستان برگزار می‌شود.

نکته 1: داوطلبانی که اسامی آنها در لیست قبول شدگان مرحله اول اعلام شده است؛ بر اساس جدول زمان‌بندی زیر باید در هنرستان حضور داشته باشند:

نام خانوادگی داوطلب به ترتیب حروف الفبا:

 از حرف الف تا خ : ساعت 8 صبح

از حرف ج  تا ش: ساعت 9 صبح 

 از حرف ص تا ل : ساعت 10 صبح

از حرف م تا ی : ساعت 11 صبح

نکته 2: با توجه به اینکه تعیین زمان دقیق مصاحبه هر داوطلب قابل پیش بینی نیست؛ صبر و شکیبایی داوطلبان و خانواده محترم ایشان در انجام بهتر این مرحله ما را یاری خواهد کرد.

نکته 3: حضور اولیای محترم پذیرفته شدگان مرحله اول  رشته‌های گرافیک،  نقاشی و سینما در جلسه ویژه اولیا، ساعت 10:30 روز چهارشنبه 5 تیرماه الزامی است.

اعلام تاریخ مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی

تا دقایقی دیگر تاریخ مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی و جلسه ویژه اولیای پذیرفته شدگان رشته های گرافیک، نقاشی و سینما اعلام می شود

جدول زمانبندی مرحله عملی رشته موسیقی برای حضور در آزمون ساز

جدول زمانبندی مرحله عملی رشته موسیقی، برای حضور در آزمون ساز اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مرحله عملی آزمون رشته موسیقی فردا ، سه‌شنبه 1398/04/04 برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است پذیرفته شدگان مرحله اول این آزمون، فردا بر اساس جدول‌زمان بندی پیوست در فایل‌های ضمیمه، در حضور داوران با اجرای قطعات موسیقی  سنتی و کلاسیک با هم رقابت خواهند کرد.

گفتنی است حضور اولیای کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول رشته موسیقی، راس ساعت 10 صبح 4 تیرماه، در سالن اجتماعات هنرستان، برای حضور در جلسه اولیا الزامی است.(تاریخ جلسه اولیای پذیرفته شدگان رشته‌های گرافیک نقاشی و سینما در اطلاعیه‌های بعدی، از همین درگاه اعلام می‌شود.)

نکته1: با توجه به برگزاری آزمون ساز به صورت انفرادی، تعیین زمان دقیق امتحان هر داوطلب  امکان‌پذیر نیست. بر این اساس صبر و شکیبایی داوطلبان و اولیای محترم ایشان، در برگزاری هرچه مطلوب‌تر این آزمون بی تاثیر نخواهد بود.

نکته 2: حضور اولیا در جلسه ساعت 10 الزامی است.

نکته 3: برای اطلاع از زمان حضوردر آزمون، فایل‌های ضمیمه را مشاهده فرمایید.

اطلاعیه مرحله عملی رشته موسیقی آزمون ساز

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی

جدول زمان بندی  مرحله عملی رشته موسیقی

برای حضور در آزمون ساز

تا دقایقی دیگر اعلام خواهد شد.

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی  اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج آزمون مرحله اول رشته موسیقی  که روز شنبه یکم تیرماه برگزار شد؛ بر  اساس فهرست زیر اعلام شد.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که نام آنها در این فهرست درج شده است؛ مجاز به شرکت در آزمون عملی رشته موسیقی (آزمون ساز ) بر اساس جدول زمان‌بندی حضور در آزمون که فردا از همین درگاه اعلام خواهد شد می‌باشند.

گفتنی است آزمون ساز متقاضیان رشته موسیقی، روز سه‌شنبه 4 تیرماه بر اساس جدول زمان بندی که در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد؛ برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این مرحله باید ساز امتحانی خود را به همراه داشته باشند.

نکته:حضور اولیای داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول رشته موسیقی ساعت 10 صبح روز سه شنبه 4 تیرماه، در سالن اجتماعات هنرستان برای جلسه اولیا الزامی می‌باشد.

نتیجه آزمون مرحله اول: برای جستجوی نام و نام خانوادگی خود کلیک کنید.

 

فایل های ضمیمه :

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته سینما سال تحصیلی 99 - 1398

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته سینما اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج مرحله اول آزمون ورودی  رشته سینما  که روز پنج‌شنبه 30 خردادماه برگزار شد؛ اعلام گردید.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌ سینما این آزمون  بر اساس فهرست زیر اعلام می‌شود.

گفتنی است آزمون مرحله دوم رشته‌ سینما، راس ساعت 8 صبح روز سه شنبه 1398/04/04 برگزار می‌شود.

نتیجه آزمون مرحله اول : برای جستجوی نام و نام خانوادگی فایل ضمیمه را کلیک کنید.

فایل های ضمیمه :

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته هنرهای تجسمی سال تحصیلی 99 - 1398

نتایج مرحله اول آزمون ورودی رشته هنرهای تجسمی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نتایج مرحله اول آزمون ورودی  رشته هنرهای تجسمی سال تحصیلی 99 - 1398 که روز پنج‌شنبه 30 خردادماه برگزار شد؛ اعلام گردید.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تجسمی این آزمون  بر اساس فهرست زیر اعلام می‌شود.

گفتنی است آزمون مرحله دوم رشته‌های گرافیک و نقاشی، راس ساعت 8 صبح روز دوشنبه1398/04/03 برگزار می‌شود.

وسایل مورد نیاز برای مرحله دوم آزمون: تخته شاسی A3 ، مداد طراحی ، مداد رنگی فقط 12 رنگ ، خط کش ، مداد تراش ، پاک کن و روان‌نویس مشکی

نتیجه آزمون مرحله اول : برای جستجوی نام و نام خانوادگی فایل ضمیمه را کلیک کنید.

نکته مهم:داوطلبانی که در رشته‌های انتخابی خود رشته سینما را نیز انتخاب کرده‌اند؛ لیست پذیرفته شدگان رشته سینما را هم ملاحظه کنند. اگر نام آنها در لیست سینما  اعلام شده باشد لازم است در آزمون مرحله دوم این رشته که ساعت 8 صبح روز سه شنبه 4 تیرماه برگزار می‌شود  نیز شرکت کنند.

فایل های ضمیمه :

بازدید رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 از مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی

دکتر قجاوند، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 از مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز شنبه، یکم تیرماه، دکتر قجاوند، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 اصفهان به همراه جمعی از کارشناسان این اداره، با حضور در حوزه‌های امتحانی  مرحله اول آزمون ورودی رشته موسیقی این هنرستان، در جریان روند برگزاری این آزمون قرار گرفت.

گفتنی است پذیرفته شدگان مرحله اول که پس از ساعت 3 بعد ازظهر روز یکشنبه، دوم تیرماه، از همین درگاه اعلام خواهد شد؛ در مرحله دوم این آزمون که با حضور استادان موسیقی اصفهان برگزار می‌شود؛ با اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی و کلاسیک با  یکدیگر رقابت خواهند کرد.

مشاهده مطالب قدیمی تر...