هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

انتخابات انجمن اولیا و مربیان هنرستان در سال تحصیلی جدید

انتخابات انجمن اولیا و مربیان هنرستان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، امروز چهارشنبه 25 مهرماه، مجمع عمومی انتخابات انجمن اولیا و مربیان هنرستان با حضور اولیای هنرجویان، در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد.

در این جلسه رئوفی‌منش، رییس هنرستان ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده  در سال گذشته، به بیان نکاتی در مورد برنامه‌های سال جدید هنرستان پرداخت.

شایان ذکر است در این جلسه با اهدای لوح سپاس به اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان هنرستان در سال تحصیلی 97 – 1396 از هم فکری و هم اندیشی این عزیزاندر پیشبرد اهداف این انجمن تقدیر شد. در ادامه پس از معرفی کاندیداهای جدید انجمن اولیا و مربیان سال تحصیلی 98 – 1397، خانواده هنرجویان با انداختن آرای خود در صندوق انتخابات، اعضای جدید این انجمن را مشخص کردند.

گفتنی است نتایج شمارش آرای این انتخابات به زودی اعلام خواهد شد.

کارگاه هنر و تجربه - اولین نشست تخصصی با موضوع موسیقی نواحی

اولین نشست تخصصی  کارگاه هنر و تجربه هنرستان با موضوع موسیقی نواحی  هنرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، امروز چهارشنبه 25 مهر، اولین نشست تخصصی کارگاه هنر و تجربه هنرستان با حضور مژگان چاهیان، مدرس موسیقی و پژوهشگر موسیقی نواحی برگزار شد.

شایان ذکر است در این نشست که با حضور هنرجویان و هنرآموزان رشته موسیقی هنرستان برگزار شد ؛ مژگان چاهیان فارغ‌التحصیل هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان، سوابق علمی  خود را  از هنرجویی هنرستان تا کرسی استادی دانشگاه برای هنرجویان بیان کرد و راه‌های دستیابی به موفقیت در زمینه موسیقی را برای هنرجویان تشریح کرد.

گفتنی است اجرای قطعاتی از موسیقی ایرانی و جهانی توسط هنرجویان هنرستان، از جمله برنامه‌های این کارگاه تخصصی موسیقی بود.

راه‌های رسیدن به آرامش و بهداشت روان در نماز

جلسه آموزشی راه‌های رسیدن به آرامش و بهداشت روان در نماز

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز چهارشنبه 25 مهرماه، جلسه آموزشی راه‌های رسیدن به آرامش و بهداشت روان در نماز با حضور حجه‌الاسلام و المسلمین نظام‌زاده برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم که به مناسبت هفته بهداشت روان در صبحگاه مدرسه برگزار شد؛ از هنرجویانی که در نماز جماعت مدرسه حضور مداوم و مستمر داشته‌اند با اهدای لوح سپاس و هدایای ارزشمند تقدیر شد.

برپایی موکب حضرت رقیه (سلام الله علیها) در حیاط هنرستان

موکب حضرت رقیه (سلام الله علیها) در حیاط هنرستان برپا شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز 23 مهرماه ، به مناسبت شهادت حضرت رقیه، موکب حضرت رقیه (سلام الله علیها) در حیاط هنرستان برپا شد.

گفتنی است در این موکب در زنگ‌های تفریح با چای داغ از هنرجویان پذیرایی شد.

بازدید هنرجویان از مجتمع فرهنگی توانبخشی نابینایان حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله علیها)

هنرجویان هنرستان از مجتمع فرهنگی توانبخشی نابینایان حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله علیها)بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز دوشنبه 23 مهرماه، هنرجویان هنرستان با حضور در مجتمع فرهنگی توانبخشی نابینایان حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله علیها)  با عزیزان روشندل این مرکز دیدار و گفت‌وگو کردند.

گفتنی است در این دیدار که به مناسبت روز جهانی نابینایان انجام شد؛ هنرجویان پایه یازده گرافیک این هنرستان حضور داشتند.

 

تماشای فیلم های پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر برای هنرجویان هنرستان به صورت نیم بها

تماشای فیلم‌های روز سینما با بلیت نیم‌بها برای هنرجویان

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، بر اساس هماهنگی انجام شده با روابط عمومی اصفهان سیتی سنتر، هنرجویان هنرستان می‌توانند؛ فیلم‌های پردیس سینمایی این مجموعه را به صورت نیم‌بها تماشا کنند.

 جدول زمان‌بندی اکران فیلم‌های پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر را در آدرس t.me.icccch مشاهده نمایید.

نشست‌های هفتگی نقد و بررسی فیلم در پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

نشست‌های هفتگی نقد و بررسی فیلم برای هنرجویان

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نظر به هماهنگی انجام شده با روابط عمومی سیتی سنتر اصفهان، هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران می‌توانند؛ با خرید بلیت‌ به صورت نیم‌بها در نشست‌های هفتگی نقد و بررسی فیلم سینمای هنر و تجربه در پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر شرکت کنند.

تماشای فیلم‌های هفته فیلم اروپایی سیتی سنتر اصفهان به صورت رایگان برای هنرجویان هنرستان

تماشای رایگان فیلم‌های هفته فیلم اروپایی سیتی سنتر اصفهان برای هنرجویان هنرستان

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، بر اساس هماهنگی انجام شده با روابط عمومی سیتی سنتر اصفهان، هنرجویان هنرستان می‌توانند فیلم‌های هفته فیلم اروپایی پردیس اصفهان سیتی سنتر را به صورت رایگان تماشاکنند.

برای مشاهده لیست فیلم‌های این هفته بر روی فایل ضمیمه کلیک کنید.

فایل های ضمیمه :

بازدید هنرجویان پایه دهم از ساکنان پرمهر خانه سالمندان میلاد نور

هنرجویان پایه دهم از ساکنان پرمهر خانه سالمندان میلاد نور بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، روز دوشنبه 9 مهرماه هنرجویان پایه دهم رشته موسیقی و سینما از خانه سالمندان میلادنور بازدید کردند و با ساکنان پرمهر این مرکز دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه هنرجویان رشته با نواختن قطعاتی در موسیقی ایرانی و جهانی فضایی دل انگیز برای بزرگ مردان و بزرگ زنان این مرکز ایجاد کردند.

شایان ذکر است حسن ختام این دیدار صمیمانه پذیرایی با لقمه‌های الویه بود که با مشارکت و همکاری  اولیای هنرجویان مهیا شده بود.

اولین نشست گفتمان دانش‌آموزی هنرستان

اولین نشست گفتمان دانش‌آموزی هنرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین داستان‌پور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز 7 مهرماه اولین نشست  از سلسله نشست‌های گفتمان دانش‌آموزی هنرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین داستان‌پور برگزار شد.

گفتنی است این نشست با موضوع دوستی و اعتماد با خدا و فطری بودن خداجویی در نهاد آدمی،  در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد و کلیه هنرجویان هنرستان در این مراسم حضور یافتند.

سارا پرورش دانش‌آموز برگزیده کشوری هشتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد

سارا پرورش، دانش‌آموز برگزیده کشوری هشتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، سارا پرورش هنرجوی پایه دهم رشته گرافیک این هنرستان در زمره دانش‌آموزان برگزیده کشوری هشتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد قرار گرفت.

این موفقیت ارزشمند را به وی و  خانواده محترم ایشان تبریک می‌گوییم.

حضورمسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در مدرسه به مناسبت بازگشایی مدارس

حضور معاون هنری و رییس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در هنرستان به مناسبت بازگشایی مدارس

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، ظهر امروز اول مهرماه، محمدعلی جعفری، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همراه رضا دهقان، رییس اداره سینمایی و سمعی بصری این اداره کل، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، در مدرسه حضور یافتند و با همکاران اداری هنرستان دیدار و گفتگو کردند.

اولین ایستگاه صلواتی سال تحصیلی جدید

پذیرایی از هنرجویان در اولین ایستگاه صلواتی سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز، یکشنبه اول مهرماه، اولین ایستگاه صلواتی پذیرایی از هنرجویان به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و  هفته بزرگداشت دفاع مقدس در هنرستان برپا شد.

گفتنی است در زنگ‌های تفریح  اولین روز سال تحصیلی جدید، در این ایستگاه صلواتی، با چای و کیک از هنرجویان پذیرایی شد.

اولین صبحگاه هنرستان در سال تحصیلی جدید

 بوی ماه مهر ، بوی ماه مدرسه...

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز یکشنبه، اول مهرماه، هنرجویان هنرهای زیبای دختران اولین مراسم صبحگاه سال تحصیلی جدید را برگزار کردند.

در این مراسم پس از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری، رئوفی‌منش، مدیر هنرستان، ضمن خوشامدگویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله‌الحسین(علیه‌السلام) از برنامه‌های سال تحصیلی جدید، برای هنرجویان سخن گفت و سالی سرشار از موفیت را برای ایشان آرزو کرد.

رییس هنرستان در ادامه پس از معرفی همکاران اداری هنرستان از اجرای طرح قفسه باز کتابخانه هنرستان خبر داد و گفت: این طرح به منظور آشنایی هنرجویان با سیستم‌های اداره کتابخانه در دانشگاه‌های بزرگ  به صورت آزمایشی تا پایان مهرماه انجام می شود و شرط ادامه آن همکاری هنرجویان در اجرای مطلوب این طرح می باشد‌.

گفتنی است در پایان اولین صبحگاه هنرستان، گروه فرزانگان هنرستان با رایحه دلپذیر اسفند و ایجاد تونل گل از هنرجویان استقبال کردند و هنرجویان هنرستان با عبور از زیر قرآن کریم سال تحصیلی خود را آغاز کردند و به کلاس‌های درس رفتند.

نمایشگاه آثار عکاسی و نقاشی هنرجویان هنرهای زیبای دختران

نمایشگاه آثار عکاسی و نقاشی هنرجویان هنرهای زیبای دختران

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، نمایشگاه آثار عکاسی و نقاشی گروهی از هنرجویان این هنرستان در نگارخانه سیتی سنتر اصفهان برپاشده است.

شایان ذکر است  در این نمایشگاه آثار عکس و نقش فاطمه رهنما، صبا شیوایی، لعیا پارسایی، هانیه پورهنگ، زهرا ترک‌لادانی، مائده جان‌نثاری، نرگس جان‌نثاری، فاطمه زمانی‌پور، عارفه زورمند، فاطمه غزالی، فرزانه قریشی، نگین مازندرانی، زهرا نوروزی، پریا نوری و فائزه یحیایی در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

 گفتنی است این نمایشگاه که روزچهارشنبه 21 شهریور در نگارخانه سیتی سنتر اصفهان  افتتاح شد تا 28 شهریور ماه از ساعت 6 تا 10 شب، پذیرای علاقمندان عکس و نقش می‌باشد.

مشاهده مطالب قدیمی تر...