هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

مدارک لازم برای پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 400-1399 اعلام شد

مدارک لازم برای پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 400-1399 اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت‌نام در تمام رشته‌ها به شرح زیر اعلام می‌شود:

  • اصل و تصویر شناسنامه
  • اصل و تصویرکارنامه مهر شده نیمسال اول دانش‌آموز با معدل18/50 به بالا
  • یک قطعه عکس 4*3 (جدید)
  • پرداخت هزینه پیش ثبت‌نام
  • تکمیل فرم پیش ثبت‌نام

خاطر نشان می‌شود برای متقاضیان تکرار پایه، علاوه بر ارایه مدارک فوق، ارایه کارنامه نیمسال اول سال دهم با معدل 18/50 به بالا نیز  نیز الزامی است.

گفتنی است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی جدید  از روز شنبه 10 اسفند ماه می‌توانند با ارایه این مدارک نسبت به پیش ثبت‌نام در  رشته موسیقی به طور جداگانه یا رشته‌های گرافیک ، نقاشی و سینما با مشخص کردن اولویت رشته‌های مورد نظر به ترتیب بر حسب علاقه اقدام کنند.

اردوی تفریحی کویر مصر برگزار شد

اردوی  تفریحی  کویر مصر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، هنرجویان هنرستان ستاره‌ شب‌30 بهمن ماه را در آسمان  کویر مصر مشاهده کردند.

شایان ذکر است 97 نفر از هنرجویان رشته‌های مختلف هنرستان، با سفر به کویر مصر، طبیعت زیبا و دیدنی آن را در کادر دوربین‌های  خود ثبت کردند.

گفتنی است هنرجویان در این سفر تفریحی در برنامه‌های شاد و مهیجی چون رصد آسمان شب موتورسواری و سافاری  و سایر جاذبه‌های بومگردی کویر شرکت کردند.

پیش ثبت نام سال تحصیلی 400- 1399 از 10 اسفند آغاز خواهد شد

پیش ثبت‌نام سال  تحصیلی جدید  از 10 اسفند آغاز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، پیش ثبت‌نام سال تحصیلی 400-1399 از روز شنبه دهم اسفند آغاز خواهد شد. این هنرستان با سابقه درخشان آموزشی و کسب رتبه پر افتخار اول کنکور هنر در سال 1397 ، همچون سال‌های گذشته با شرایط خاص در رشته‌های گرافیک، نقاشی، موسیقی و سینما هنرجوی فعال می‌پذیرد.

شایان ذکر است متقاضیان ورود به هنرستان برای سال تحصیلی 400-1399 از 10 اسفندماه می‌توانند با مراجعه به دفتر هنرستان و ارایه مدارک مورد نیاز نسبت به پیش ثبت‌نام در رشته مورد نظر خویش اقدام کنند.

خاطر نشان می‌‎شود پیش ثبت نام در سال جاری  تا روز دوشنبه 26 اسفند ادامه دارد و پس از ایام نوروز از سر گرفته خواهد شد.

گفتنی است شرایط مربوط به پیش ثبت‌نام، مدارک لازم و اطلاعات نحوه ورود به هنرستان ، متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد.

یک روز آفتابی دلچسب زمستانی در باغ دارالقرآن

هنرجویان پایه دهم و یازدهم  و یک روز آفتابی دلچسب در باغ دارالقرآن 

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، هنرجویان پایه دهم و یازدهم دیروز شنبه 26 بهمن ماه، یک روز دلچسب آفتابی زمستانه را در اردوی تفریحی باغ داراقرآن گذراندند.

گفتنی است در این گردش یک روزه که به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) و روز زن انجام شد؛  از اسامی زهرا و فاطمه و رتبه‌های برتر کلاسی نیمسال اول با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

شایان ذکر است صرف میان وعده و ناهار و بازی های شاد و مهیج ایرهاکی، پینگ پنگ، پل معلق و ... از برنامه‌های شاد این سفر یک روزه بود.

شاخه گلی طبیعی اما ماندگار هدیه روز مادر به هنرآموزان و هنرجویان

شاخه گلی طبیعی اما ماندگار هدیه روز مادربه هنرآموزان و هنرجویان

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، به مناسبت میلاد بانوی دوعالم، ام ابیها، حضرت زهرا(سلام الله علیها) و روز زن، هنرستان با اهدای شاخ گل نقره و لوح سپاس به هنرجویان و هنرآموزانی که مسما به نام‌ها و القاب زیبای زهرای مرضیه می‌باشند این روز عزیز را به آنها تبریک گفت.

گفتنی است علاوه بر این اهدای شاخه گلی طبیعی؛ اما ماندگار به دبیران، هنرآموزان و هنرجویان  از دیگر برنامه‌های هنرستان به مناسبت روز زن و مادر برای مادران هنرجویان بود.

کنسرت آموزشی هنرجویان رشته موسیقی برگزار شد

کنسرت آموزشی هنرجویان رشته موسیقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح روز چهارشنبه 23 بهمن‌ماه اولین اجرای صحنه‌ای هنرجویان رشته موسیقی هنرستان در سال تحصیلی جاری برگزار شد.

در این مراسم که با حضور هنرآموزان موسیقی هنرستان و خانواده هنرجویان در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد؛ هنرجویان رشته موسیقی، با اجرای قطعاتی از موسیقی کلاسیک و سنتی در قالب تکنوازی و گروه نوازی مهارت خویش را در اجرای صحنه‌ای آزمودند.

تقدیر شهرداری منطقه 1 از هنرجویان برگزیده در مسابقه عکاسی شات

شهرداری منطقه 1 از هنرجویان برگزیده هنرستان در مسابقه عکاسی شات تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح چهارشنبه 23 بهمن ماه  ربیعی، معاون شهردار منطقه 1 اصفهان با حضور در کنسرت آموزشی هنرجویان رشته موسیقی هنرستان از هنرجویان برگزیده هنرستان در مسابقه عکاسی شات تجلیل کرد.

شایان ذکر است  دلارام منتظرالظهور،حوریا امیری، یاس کرمی،نگار ایدی و باران ورکیانی هنرجویان برگزیده این مسابقه عکاسی بودند.

گفتنی است این مسابقه از سوی اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 1 اصفهان،  با محوریت عکاسی از اماکن و آثار تاریخی اصفهان پل‌ها، بازارچه‌ها ، اماکن مذهبی و محلات تاریخی شهر برگزار شد.

اجرای هنرمندانه ارکستر موسیقی سنتی هنرستان در جشن انقلاب سازمان دانش‌آموزی ناحیه 1

اجرای هنرمندانه ارکستر موسیقی سنتی هنرستان در جشن انقلاب سازمان دانش‌آموزی ناحیه1

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران،صبح روز دوشنبه 21 بهمن ماه، ارکستر موسیقی سنتی هنرستان در جشن انقلاب سازمان دانش‌آموزی ناحیه 1 با حضور مسئولان اداره آموزش و پرورش و گروه‌های فرزانگان مدارس این ناحیه با اجرای هنرمندانه قطعه خزان و پیش‌درآمد فضای دلپذیر و مطبوعی به این مراسم بخشیدند.

گفتنی است این جشن در سالن مدرسه دخترانه شریف واقفی برگزار شد.

پذیرایی از هنرجویان با آش رشته در دهه مبارک فجر

در دهه مبارک فجر از هنرجویان با آش رشته پذیرایی شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح روز دوشنبه 21 بهمن ماه به مناسبت ایام‌الله مبارک دهه فجر و یادبود اربعین سردار دلها، از هنرجویان هنرستان با آش رشته پذیرایی شد.

گفتنی است گرمای  آش رشته، زنگ تفریح زمستانه هنرجویان را در یک دورهمی دوستانه دلپذیر و مطبوع کرد.

جلسه آموزشی هنرجویان در زمینه مهارت نه گفتن برگزار شد

جلسه آموزشی هنرجویان در زمینه مهارت نه گفتن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح روز دوشنبه 21 بهمن ماهبه مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یادبود اربعین سردار دلها، جلسه آموزشی هنرجویان در زمینه «مهارت نه گفتن» با حضور پهلوان‌زاده، مشاور و استاد دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه هنرجویان در یک کارگاه عملی با شیوه‌های زندگی و مهارت نه گفتن آشنا شدند.

شایان ذکر است این نشست آموزشی با حضور هنرجویان و در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد.

جلسه دیدار اولیا با هنرآموزان و دبیران برگزار شد

جلسه دیدار اولیا با هنرآموزان و دبیران به تفکیک رشته برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز 17 بهمن‌ماه، جلسه دیدار اولیای هنرجویان با هنرآموزان و دبیران  برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه اولیای هنرجویان هر رشته با دبیران دروس عمومی و هنرآموزان دروس تخصصی فرزندان خویش دیدار و گفتگو کردند.

شایان ذکر است اولیا در پایان این نشست‌ها با گرفتن کارنامه نیمسال اول، از آخرین  وضعیت تحصیلی فرزندان خویش اطلاع یافتند.

نشست تخصصی پیش نیازها و اقدامات کارآموزی و برنامه‌ریزی برای کنکور 1400

نشست تخصصی پیش نیازها و اقدامات کارآموزی و برنامه‌ریزی برای کنکور 1400 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز 17 بهمن ماه نشست تخصصی پیش نیازها و اقدامات کارآموزی و برنامه‌ریزی برای کنکور 1400 با حضور اولیای هنرجویان پایه یازدهم برگزار شد.

گفتنی است در این نشست رئوفی‌منش، مدیر هنرستان در خصوص مزایای کارآموزی، شرایط و زمانبندی برای گذراندن این دوره و کلاس‌های کنکور پس از آن با خانواده ها سخن گفت.

شایان ذکر است این گردهم‌آیی با پرسش و پاسخ اولیا پایان یافت.

کارگاه آموزشی نورپردازی در سینما برای هنرجویان رشته سینما برگزار شد

کارگاه آموزشی نورپردازی در سینما برای هنرجویان رشته سینما برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز کارگاه تخصصی «نورپردازی در سینما و اهمیت آن» با حضور مرادی، تهیه کننده، فیلم بردار و مدرس دانشگاه برای هنرجویان رشته سینما برگزار شد.

گفتنی است   این کارگاه نیم روزه   به همت احمدی، مدرس درس فن سینمای هنرستان در دو بخش تئوری و عملی، برای  هنرجویان پایه یازدهم و دوازدهم رشته سینما برگزار شد.

 

برگزاری جلسه آموزش هنرجویان با حضور حجت الاسلام و المسلمین داستان پور

جلسه آموزش هنرجویان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین داستان‌پور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز 6 بهمن ماه جلسه آموزشی هنرجویان در زمینه مباحث دینی و اعتقادی با بیان شیوای حجه الاسلام و المسلمین داستان‌پور در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد.

گفتنی است در پایان این جلسه به مناسبت وفات بانوی دو عالم فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) با لقمه نان و پنیر و سبزی از هنرجویان پذیرایی شد.

مراسم یادبود شهدای پرواز 167 اکراین

هنرجویان هنرستان  در مراسم یادبود شهدای سانحه هواپیمایی به سوگ نشستند 

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران،صبح امروز چهارشنبه 26 دی ماه، هنرجویان هنرستان  با برپایی مراسمی یاد و خاطره شهیدان سانحه هواپیمای هفته گذشته را گرامی داشتند .

این مراسم که به همت هنرجویان رشته سینما برپا شد، با اجرای هنرمندانه تکنوازی و گروه‌نوازی هنرجویان رشته موسیقی و اجرای دکلمه همراه بود. نمایش کلیپ‌های تهیه شده توسط هنرجویان رشته سینما از بخش های دیگر این مراسم بود.

گفتنی است در بخشی از این مراسم رئوفی‌منش، مدیر هنرستان، ضمن عرض تسلیت این اندوه بزرگ، با اشاره به حادثه ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و نقش مهم این سردار بزرگ در تأمین امنیت کشور، از هنرجویان خواست با قرائت قرآن و ذکر فاتحه برای آرامش روح شهدا و صبر برای بازماندگان دعا کنند .

شایان ذکر است این مراسم که در سالن اجتماعات هنرستان برگزار شد؛ با پرسش و پاسخ و پذیرایی از  هنرجویان پایان یافت.

هنرستان در سوگ آسمانی شدن سردار دلها

هنرستان در سوگ آسمانی شدن سردار دلها سیاهپوش شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز شنبه 14 دی ماه، هنرجویان در سوگ شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، قهرمان ملی و نماد مقاومت و پایداری نشستند.

گفتنی است جلسات امتحان نیمسال اول هنرجویان امروز با سخنرانی بغض آلود رئوفی‌منش، مدیر هنرستان در خصوص این غم بزرگ ملی و یک دقیقه سکوت به احترام روح بزرگ سردار و فرمانده دلیر ایران آغاز شد و با افروختن شمع، نثار فاتحه به روح باشکوه سردار پرافتخار ایران و پخش مراثی در فضای هنرستان با پرچم نیمه افراشته مقدس جمهوری اسلامی ایران به پایان رسید.

تجلیل از پژوهشگران برتر هنرستان به مناسبت هفته پژوهش

 از پژوهشگران برتر هنرستان به مناسبت هفته پژوهش تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز چهارشنبه 11 دی ماه به مناسبت هفته پژوهش، از 9 نفر از هنرجویان محقق و پژوهشگر با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

شیرینی نام زینب (سلام‌الله‌علیها) در جلسه امتحان و تقدیر از هنرجویان زینب نام

تقدیر ازهنرجویان مسما به نام نامی زینب به مناسبت ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها)

به گزارش روابط عمومی  هنرستان هنرهای زیبای دختران، صبح امروز، چهار شنبه 11 دی‌ماه، مصادف با ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) از هنرجویانی که به نام با مسمای زینب نامیده شده‌اند؛ در جلسه امتحان نیمسال اول، با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه تقدیر شد.

گفتنی است به همین مناسبت، هنرجویان با پذیرایی هنرستان در جلسه امتحان کام خود را شیرین کردند.

جشنواره غذاهای سنتی در هنرستان برگزار شد

بر اساس طرح سفیران سلامت جشنواره غذاهای سنتی در هنرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، ظهر امروز، شنبه 30 آذر ماه، همزمان با برگزاری آیین دیرینه شب یلدا، جشنواره غذاهای سنتی با مشارکت اولیا و هنرجویان برگزار شد.

گفتنی است در این جشنواره که بر اساس طرح سفیران سلامت در هنرستان اجرا شد؛ هر یک از هنرجویان با تهیه و ارایه غذاهای سنتی شهر‌ها و اقوام مختلف، سفره رنگینی از انواع غذاهای سنتی ایرانی در سالن اجتماعات هنرستان گستردند و روزی خوش و به یادماندنی برای خویش رقم زدند.

خاطرات یلدایی به یادماندنی در چیدمان سفره سنتی یلدا

یلدایی به رنگ انار و به شیرینی هندوانه در سفره‌هایی خلاق و هنرمندانه

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، ظهر امروز شنبه 30 آذرماه هنرجویان هنرستان با چیدمان  سفره‌های خلاقانه  یلدایی به استقبال آیین ملی شب یلدا رفتند.

شایان ذکر است هنرجویان هر کلاس پس از گرفتن عکس‌های یادگاری، دورهمی یلدایی خود را با خوردن آجیل، تنقلات، شکلات و شیرینی شیرین‌تر کردند.

 

مشاهده مطالب قدیمی تر...