هنرستان هنرهای زیبای دختران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

مدیران هنرستان

خانم فاطمه رئوفی منش 

ایشان متولد سال 1352 و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات اجتماعی است. اهم فعالیت‌های حرفه‌ای وی در زمینه‌هایی چون روزنامه نگاری، روابط عمومی سازمانی، فعالیت‌های تلویزیونی و آموزشی است. از سال 1374 به استخدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در‌آمد و در سال 1378 با با کسب تجربه بسیار در سمت‌هایی چون مدیر داخلی فصل‌نامه فرهنگ اصفهان، ریاست کارگزینی، معاونت هنرستان و مسولیت واحد آموزش به عنوان رییس هنرستان هنرهای زیبای دختران منصوب شد و تاکنون در این پست به فعالیت مشغول می‌باشد. تاسیس رشته سینما و انیمیشن (پویانمایی)از جمله فعالیت‌های ایشان در سال‌های اخیر در هنرستان است. علاوه بر این عضویت در کانون نخبگان جوان و انجمن متخصصان روابط عمومی و تدریس در دانشگاه، از جمله سوابق ایشان می‌باشد.

خانم زهرا شریعتی 

ایشان متولد سال 1328 دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته ی زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان است.او در سال 1356 به استخدام اداره ی کل فرهنگ و هنر سابق در آمد. وی بیشتر  فعالیت خود را در امور آموزشی سپری نمود و موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان سرپرست نمونه ی ملی نیز مدیر نمونه ی استانی و مدیر نمونه ی هنرستانهای وابسته به وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی شد.

خانم مریم مظاهری

ایشان در سال 1323 در خانواده ای مذهبی بدنیا آمد و در سال دوم دبیرستان ازدواج کرد،بعد از سه سال ترک تحصیل ،دوران دبیرستان را بطور شبانه خواند و در سال 1346 موفق به اخذ دیپلم طبیعی شد.در سال 1352 از دانشگاه اصفهان لیسانس روانشناسی گرفت.در شهریور ماه سال 1354 در امتحان استخدامی وزارت فرهنگ و هنر شرکت کرد وبا مقام سازمانی دبیر استخدام شد.از اول مهرماه همان سال با ابلاغ مدیر دروس(معاون آموزشی)  در هنرستان هنرهای زیبا کار خود را آغاز کرد.در سال 1379 با 26 سال سابقه ی کار به افتخار بازنشتگی نایل شد.